Dodawanie komentarza

Do tematu: przeżyłem śmierć kliniczną

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

przeżyłem śmierć kliniczną

~zenonwesierski@wp.pl

2008-10-26 00:59:15

Byłem na tamtym świecie Wszystko wiem Byłem tam ale ksiądz mi to tłumaczy w niezrozumiały dla mnie sposób

ODPOWIEDZ

śmierć

~Michał94

2008-11-01 10:22:37

czy ta śmierć pana bolała?

ODPOWIEDZ

witam ja również to przeżyłem

~D80

2008-11-12 01:37:57

Ksiądz nie był w naszej sytuacji więc nie jest w stanie nam tego wytłumaczyć, ja sam żebym nawet chciał nie jestem w stanie oddać tego co przeżyłem w jakim stanie emocjonalnym byłem.
   Niestety żeby to zrozumieć każdy musi tego doświadczyć na własnej skórze, próby wytłumaczenia nic nie dadzą. Jak można coś co jest nie pojęte tłumaczyć tego nawet nie da odnieść do tego co nas spotyka w codziennym życiu, różne emocje uczucia to jest tylko namiastka tego co nastąpi później.

ODPOWIEDZ

też to przeżyłam

~ona

2009-01-08 22:32:58

zawsze zazdrościłam w pewien sposób ludziom którzy cos takiego przeżyli.
   w końcu sama tego doświadczyłam
   nie da sie tego opisać moje życie zupełnie się zmieniło, jest bardzo dziwne inaczej mysle przede wszystkim tak jak nigdy wcześniej...

ODPOWIEDZ

smierc kliniczna

~Wiesiek

2009-05-31 03:56:13

Niech ten ksiadz da sobie spokoj z tlumaczeniem tobie twojego przezycia,u ksiezy nie znajdziesz prawidlowej odpowiedzi,odpowiedzi szukaj sam.Ja tez ich pytalem-oni nic na te tematy nie wiedza,sa daleko od tej wiedzy.Zgadzam sie z wypowiedzia D80.Powodzenia-pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

ja tez tam bylam

~angela

2010-08-08 18:19:44

w chwili gdy staneło mi serce ,poczulam ze wychodze z ciała i lece do jakiegos światla światlo bylo przyjazne cieple i muwilo do mnie ,kazało mi wrocić, ale ja nie chcialam do dzis pamietam jak z wysokości sufitu krzyczalam do lekarzy ZOSTAWCIE MNIE prosiłam blagałam ale oni mnie reanimowali i i nie slyszeli mnie ignorowali mnie dzis wiem ze oni mnie poprostu nie widzieli bylam niewidzialna a jednak słyszałam wszystko co dzialo sie w szpitalu nawet w drugiej izbie doraznej, jedno mnie zastanawia DLACZEGO nie chcialam wrocić dlaczego myslalam ze forma w jakiej sie znajduje jest prawdziwa a nie ta do której zpowrotem weszłam tzn ciało taka klatka tak mozna powiedziec bardzo mnie bolało to ze lekarze mnie nie slysza gdy sie obudzilam na ojomie byłam bardzo slaba i nie mogłam muwic pozniej dowiedzalam sie ze stanelo mi serce i to był moj konieec ale lekarze przywrocili mnie do życia ........

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę