Dodawanie komentarza

Do tematu: PYTANIA BEZ ODPOWIEDZI...

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

PYTANIA BEZ ODPOWIEDZI...

~CARROLLINNA

2008-11-09 00:47:48

Mój tata nie żyje od 8 miesięcy... To było dla mnie koszmarne przeżycie... Bardzo kochałam ojca, ale on, na wskutek choroby alkoholowej, pewnego dnia po prostu umarł... Był alkoholikem, który raz do roku, na kilka miesięcy powracał do nałogu... To był ciężki okres dla całej mojej rodziny. Mieliśmy bardzo dobry kontakt, ale pewnego dnia, po prostu odszedł i cholernie za nim tęsknie...Nie wiem, czy wierzę w życie po śmierci, ponieważ nie jestem praktykującą katoliczką, ale tata śni mi się bardzo często...Miesiąc po śmierci, kiedy mi się przyśnił, powiedział, że tam nic nie ma i on tego nie rozumie...To jeden z niewielu snów, który utkwił w mojej pamięci...Może to wynika z faktu, że chcemy za wszelką cenę znać odpowiedzi na pewne pytania, które w dużej mierze dotyczą nas wszystkich... A kiedy nadchodzi moment, że bliska nam osoba odchodzi nagle i niespodziewanie, to podświadomie śnią się nam różne sytuacje, które interpretujemy jako odpowiedzi na nasze pytania i wątpliwości (czyli sami szukamy potwierdzenia tego, że życie tak po prostu nie może się skończyć). Pierwsze noce, po śmierci taty były dla mnie straszne. Wciąż miałam wrażenie, że jest on blisko mnie i że czuję tą energię i jego obecność.Bałam się i nienawidziłam tych nieprzespanych nocy, a jednocześnie cieszyłam się, że jest on blisko mnie pomimo, że już nie żyje...Wiem, że coś na pewno istnieje, bo pamietam brzęk szklanek i kieliszków w segmencie,kiedy zasypiałam...Przed zaśnięciem, często słyszałam pukanie do drzwi od pokoju , w którym śpię ....Teraz takie sytuacje nie mają już miejsca, ale nadal do końca nie wiem, czy to wszystko, czego byłam świadkiem, to nie był wynik moich przeżyć, na skutek utraty bliskiej mi osoby, czy to dowód na to, że mój tata cały czas jest przy mnie i że jego życie tak naprawdę się jeszcze nie skończyło...
    Mam nadzieję, że istnieje życie po śmierci i że nasi najbliżsi cały czas są wśród nas, pomimo, że fizycznie ich nie ma ...

ODPOWIEDZ

Czy istnieje?????

~ANULA

2008-11-22 08:53:28

Mam 42 lata,ale to co przeżyłam przed 40 jest nie do opisania.My jako ludzie możemy rozwijać swój mózg i jesteśmy bardziej inteligentniejsi niż zwierzęta,ale proszę popatrzyć ile ludzi,którzy współpracują w grupie,jak np. księża nie potrafią upomnieć drugiego księdza za zło, które czyni.Jeżeli oni uczą się i wiedzą co jest złem i jeżeli wiedzą że Bóg istnieje to dlaczego ytyle zła jest wśród księży.Ja wiem w 1000 procentach,że tam nic nie ma.Moi rodzice nie żyją-mama od 33lat,miała też tylko 3lata,a tata 23lata,a miał 47lat.Zostałyśmy sami sobie,wiem co to strach,ból,głod,poniżenie.Miałam 39 lat jak się zakochałam,takich ludzi nie powinna kochać kobieta.Spierdolczałam,chciałam popełnić samobójstwo.Wtedy nastąpiło takie przez psychikę połączenie z moją babcią i z jego ojcem,który prosił mnie abym go kochała,bo przez niego on jest impotentem.Babcia i ten jego ojciec powiedzieli co mam uczynić aby stał się w pełni sprawnym mężczyzna.To co zrobiłam jest bardzo dla kobiety poniżające,ale ich prośby spełniłam.Nie pytałam się czy on jest sprawnym mężczyzną,ale czułam i zmusiłam go duchowo do 2 masturbacji.Chciałam powiedzieć ,że m on 49 lat.Te osoby prosili mnie i powiedzieli,że człowiek umiera i masz możliwość porozumiewania psychicznego po śmierci,a tam nic nie ma.Serce przestaje pompować krew i następuje zgon........

ODPOWIEDZ

Istnieje zycie po smierci !!!

~Wiesiek

2009-06-20 01:19:36

Oj Anula,Ty nic nie wiesz!!!!!!Jestes dusza w ciele,cialo umiera-a Ty zyjesz dalej-w innym wymiarze,nie fizycznym-duchowym.Wiem,ze tak jest,bo to przezylem!!!Pan Bog tez JEST !!!.Tyle masz lat,a nic nie wiesz-ale sie zdziwisz po smierci . wiesiek.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę