Dodawanie komentarza

Do tematu: Życie po życiu

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Życie po życiu

~D80

2008-11-12 01:12:20

Witam proponuje wam przeczytać książkę Raymond Moody "Życie po życiu" ewentualnie jeszcze parę innych pod czas czytanie miałem gęsią skórę i włosy stały najeżone nie które wypowiedzi zgadzały się z moimi, zaznaczam wcześniej nie czytałem tego typu książek ten temat był mi obcy. Sam przeżyłem śmierć kliniczną szybko to streszczę, na początku wyszedłem z własnego ciała i widziałem sale operacyjną usłyszałem głos:"nie bój się oni sobie poradzą" ten głos prowadził mnie w górę. Widziałem dach szpitala miasto z góry i następnie co pamiętam zobaczyłem mieszkanie a w nim osobę mi bliską, ta istota znów się odezwała chciała mi uświadomić jak bardzo będzie mojej rodzinie smutno kiedy odejdę. Wtedy zrozumiałem, że muszę żyć dalej nie mogę jeszcze odejść na sam koniec usłyszałem: nie martw się to potrwa tylko 2 tygodnie. I faktycznie po 2 tyg. mogłem zebrać myśli po odstawieniu wszystkich leków a po następnych 3 dniach wypuścili mnie ze szpitala.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę