Dodawanie komentarza

Do tematu: Nadejście po śmierci!

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Nadejście po śmierci!

~Ania

2008-11-30 22:04:07

Mój mąż nie żyje od 3 tyg. Zginął w wypadku tragiczną śmiercią a miał zaledwie 27 lat. Przyszedł do mnie dopiero czwartego dnia po zgonie. Stukał obrazkiem, gdzie rok wcześniej napisał "nie odchodzę, to jeszcze nie koniec, choc mam co pozostawić po sobie" a mamy roczną córeczkę. Do dziś zastanawiam się, gdzie jest jego dusza, i jak wyglada życie po śmierci.
   

ODPOWIEDZ

zal

~ed

2008-12-21 14:19:00

musisz byc dzielna teraz trzymaj sie

ODPOWIEDZ

Wiem co czujesz

~kola22

2010-10-11 11:35:58

Mój Mąż zginął miesiąc po naszym ślubie - nie mieliśmy dziecie. Dziwię się że jeszcze żyje, trzyma mnie chyba naszm miłość bo bardzo się kochaliśmy. Nigdy nie wyobrażałam sobie życia bez Niego. Minął już miesiąc i nadal jest mi ciężko - i nigdy jeż nie będzie. Będę musiała iść do psychologa i Tobie też radzę - tak samo poradziła mi koleżanka z liceum która przeżyła to samo. Wiem że muszę żyć - i Twój pewnie by chciał żebyś była szczęśliwa. Sądzęże cierpi tak samo jak TY. Niedawno znalazłam w internecie takie słowa:
   "Będę przy tobie zawsze, ale ty musisz żyć. Musisz być szczęśliwa, bo tylko wtedy ja będę wolny i szczęśliwy. Zrób to dla mnie."
   2 dni po śmierci Męża spałam trochę popołudniu i nagle we śnie usłyszałam swoje imię, obudziłam się a tu cicho i pusto. Pewnie chciał mi przypomnieć żebym coś zjadła - zawsze pilnował żebym nie była głodna i nie chciał żebym się odchudzała. W dniu pogrzebu siostrzeniec widział Wujka przez szklane drzwi zakrystii i te drzwi się otwierały - nie tylko on widział jak one się otwierają.
   Sądzę że Mąż szuka ze mną kontaktu ale je się strasznie boję - jak któregoś razu zostałam sama w domu to wyraźnie słyszałam kroki.
   
   a ja i tak jestem ci wierna
   i codziennie wybieram ciebie
   spośród miliona
   i szepczę kocham
   choć to nie ma sensu
   i jak talizman noszę ze sobą
   wszędzie
   twój uśmiech
   
   Zawsze staram się nosić w sercu miłość Męża i Jego uśmiech - to jest moim talizmanem, wiem że będzie przy mnie zawsze, nawet jeśli nic nie widzę to czuję
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę