Dodawanie komentarza

Do tematu: Mój chłopak zginął w wypadku

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Mój chłopak zginął w wypadku

~zagubiona

2008-12-31 14:22:43

Mój chłopak ,a ojciec mojego synka zginął tragicznie 2 miesiące temu w wypadku samochodowym.Miał zaledwie 22 lata i całe życie przed sobą,miał dla kogo żyć , bardzo nas kochał.Moje dziecko strasznie cierpiało na początku ale teraz tak jakby się już z tym pogodziło,myśle,że dlatego ,że nie rozumie tego do końca,a ja staram sie mu tłumaczyć odejście taty tak żeby to jego nie bolało,chociaż sama nie rozumiem do końca śmierci,nie wiem czy istnieje jakieś życie po śmierci ale bardzo bym tego chciała.
    Nie potrafie sie pogodzić z jego odejściem...Nie rozumiem też dlaczego mi się nie śni,śnił sie tylko jego siostrze i powiedział,że jest cały czas przy mnie i moim dziecku ale jednoczesnie wie i widzi co sie dzieje w jego rodzinnym domu.Do mnie tylko raz w snie zadzwonił i powiedział,że przyjedzie o 10 jutro,a tak sie akurat złożyło ,że o 10 jutro była msza na 30 dzień od śmierci za niego i jego kolege,który z nim zginął i ognisko specjalnie dla nich.Dziwny zbieg okoliczności,nie wiem co mam myśleć,ale wydaje mi się ,że chciał mi przez to powiedziec,że bedzie na tym ognisku lub bedzie po prostu już z nami ostatni raz.Mowią,że dusza jest 30 dni na ziemi ,że pozniej odchodzi.Nie wiem czy w to wszytsko wierzyc ale gdy sie wierzy człowiekowi jest jakoś tak lżej.Ja wcześniej czułam,że był przy mnie tak jak mowił dla jego siostry,teraz już tego nie czuje.Nie wiem może to tylko wyobraznia...

ODPOWIEDZ

MÓJ CHŁOPAK ZGINĄŁ W WYPADKU

~MARCIN

2008-12-31 22:42:26

NA POCZOTKU BARDZO CI WSPÓLCZUJE TWOJ CHŁOPAK ZGINĄL ALE TY MASZ DLAKOGO ŻYĆ A SNY SĄ PRZESŁANIEM TRUDNO TO WYTŁUMACZYĆ ALE TAK JEST POZDRAWIAM MARCIN

ODPOWIEDZ

Mój chłopak zginął w wypadku

~magda

2009-01-02 18:53:09

cześc jestem magda .Dobrze ,że wierzysz .Coś w tym jest.Napewno będzie nad wami czuwal.A jeśli przychodzi do ciebie w snach,to najprawdopodobnie nie zdążył tu czegoś załatwić,zrobić czegoś oczekuje,ale nic sie nie martw.Moja zmarła teściowa przyśniła mi sie i powiedziała mi w śnie,że niedługo będzie dobrze.Byłam w ciężkiej sytuacji,ale faktycznie niedłudo sytuacja polepszyła sie.dodam ,że śniła mi sie tylko wtedy ten jeden raz i nie przepadałyśmy za sobą za jej życia.Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

a mój...zabił się.

~n.

2009-01-30 10:34:31

a mój... tzn mój były, ale najważniejszy dla mnie, postanowił sam odebrac sobie życie.
   Po prostu nie czuł się do końca szczęśliwy z nową kobietą, twierdził, że nic mu nie wychodzi i postanowił to skończyc.
   Jak sądzicie, to może byc powód? Po prostu tyle, że pojawiły się jakieś drobne przeszkody?!
   Całe życie było przed nim, miał pracę, dobre mieszkanie, a co najważniejsze - jego narzeczona spodziewała się dziecka.
   On marzył o dziecku będąc ze mną, więc na pewno był szczęśliwy, gdy się okazało, że wreszcie będzie je miec
   
   Bardzo chciałabym wiedziec czy istnieje życie po śmierci, w ogóle co się z nim dzieje, czy nie dzieje mu się krzywda, czy jest mu tam dobrze, czy coś czuje....
   Chciałabym iśc już tam do niego i wynagrodzic mu te wszystkie chwile, kiedy go raniłam.
   Niech zrobią wreszcie jakies badania!, bo muszę się dowiedziec czy w ogóle gdy odejdę z tego świata, w tym drugim go zobaczę....

ODPOWIEDZ

odpowiedz

~marek

2009-02-13 13:17:05

sluchaj jest takie cos ze sni sie tobie ktos zmarly ale np tylko tobie i nikomu innemu wiem bo ja tak mam sni mi sie czesto moj wujek moja babcia moj kolega ale z tego co slysze to sni sie to tylko mi!!!!!!naprawde zadnym innym kolegom moim i mojego sp kolegi sie on nioe sni tylko mi z moim wujkiem jest tak samo mojej mamie a jego siostrze on sie nie sni za to mi nagminnie sni mi zsie ze mogl chodzic ze nie pil ze byl naprawde normalnym czlowiekiem a przed smiercia niestety byl inwalida i niestety popadl w alkocholizm i byl kawalerem mial 50 lat jak umarl nagle w szpitalu powem ci sczerze nie mial lekkiego zycia ale daze do tego zeby ci powiedziec moje zdanie ;-)wiesz czemu oni czesto mi sie snia????poniewaz ja jestem takim czlowiekiem ze ja to przezywam ja za nimi tesknie ja o nich mysle mi ich brakuje i jak to mowia w moim rzypadku wcale czas nie goi ran!!!!!!!!!!wogole uwazam sie za czlowieka cos podobnego do mojego wujka nie mam lekko w zyciu i jak nad nim mysle to moje zycie naprawde nie mialo byc lekkie zrozum to zalezy wszystko od tego kim jestes ja siebie smialo moge nazwac aniola w czarnym ubraniu osobowosc mam chyba dobra nie zaczynam nie bije nikogo nawet o tym nie mysle !poprostu zyje dobrze nie kradne nie zabijam nie robie nic nikomu nic zlego wiec wychodzi ze aniol ale jest tak ze mnie zmienia moje otoczenie zmienia niwestety czesto grzesze myslami i to mi daje ta czarna otoczke niestety jesli chiala bys o tym popisac to smialo wal marekmpk1@wp.pl albo gg 10978115pozdrawiam i badz pewna ze twoj chlopak jest obok was bo wyobrazasz sobie ze go niema?????to nie mozliwe jest i napewno was pilnuje i musisz w to werzyc wiara czyni cuda a jeszcze ci powiem xcos wiesz jak zobaczyc jego obecnosc?ale mowie z gory ze jego obecnosc mozesz zobaxczyc gora kilka razy w zyciu moze 2?moze 5?a mozer raz? jak cie to zainteresuje to napisz jestem tak wogole marek 24/25 lat z kielc pozdarawiam

ODPOWIEDZ

sen o zmarłym

~lila

2009-10-12 18:41:00

witam,
    Mój ojciec zmarł nagle, mama się załamała, a ja nie wiedziałam co robić czy isć z nią do lekarza, męczyłam sie okropnie , aż przysnił mi sie ojciec krótko po pogrzebie i powiedział mi że matka jest chora i musi sie leczyć.Dłużej się nie zastanawiałam i umówiłamj ją na wizytę u psychiatry. Już rok się leczy a psychiatra mi powiedziała, że był to ostatni dzwonek na leczenie. Więc coś jest w tych snach o zmarłych,wierzę że nas ostrzegają przed czymś złym :)

ODPOWIEDZ

wiem co przeżywacie,

~Ania1987wroclawww

2011-03-10 16:00:27

wiem co przeżywacie, nie napiszę nic nowego....
   mój chłopak zmarl w listopadzie 2009
   posłuchajcie sobie tego dziewczyny http://www.youtube.com/watch?v=pdfhgVpla70 dużo jest takich piosenek...
   
   PS. tez myslalam o medium, bo mam mnostwo watpliwosci, chcialabym tez znac odpowiedzi co do niektorych spraw ktore nas dotyczyly, ale jesli jemu jest gdzies tam dobrze to po co go tu sciagac, porozmawiam z nim i rozwiaze wszystkie swoje dylematy a co jesli on przez to nie bedzie mogl tam wrocic, zostanie tu i nie zazna spokoju? nie chcialabym zeby sie meczyl... niech spoczywa w pokoju
    : (

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę