Dodawanie komentarza

Do tematu: sen???

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

sen???

~Piotr1991

2009-01-20 22:14:59

Uwież że miałem podobną sytuację było to parę dni temu byłem strasznie wściekły na rodziców, kolegów,na wszystkich marzyłem tylko o śmierci wtedy. Nastał wieczór pora by spać położyłem się i zasnełem.Po jakimś czasie przebudziłem się i czułem jak bym się unosił w górę!!
    byłem strasznie ugrzany i wystraszony i nagle zaczełem spadać ze strasznie dużą zamknełem oczy i nagle obudziłem się po raz kolejny tylko teraz naprawdę!! Co to było za zjawisko?? Czy to tylko moja podświadomość??Nerwy tak działały?? Bardzo proszę o odpowiedzi i dziękuje!!

ODPOWIEDZ

Zapytanie

~Z.D.

2009-01-21 10:58:12

Czy widziałeś, że odrywasz się od ciała? Jakie to było uczucie? Zenas12@o2.pl

ODPOWIEDZ

To jest tzw. Paraliż senny

~xksinski

2009-01-25 11:25:03

To jest tzw. Paraliż senny (Do piotr1991) poczytaj o nim troche mialem kilka takich sytlacji są straszne w przezyciu potem ciężko zasnąć

ODPOWIEDZ

to tylko sen

~scambri

2009-02-11 21:18:02

to sny w okresie dojrzewania tez takie mialam :)))

ODPOWIEDZ

sen

~krzysiek

2009-05-11 13:13:41

to zjawisko nazywa sie oobe polecam poczytac

ODPOWIEDZ

dusza

~kadziu

2009-05-14 16:43:00

Zabawne bo myślałem że tylko ja jestem odmieńcem:)
   Rzeczywiście mnie też to się to przytrafiło.
   Położyłem się na chwilę żeby odpocząć - w środku południa. Zamyśliłem się po około 20 minutach miałem twarz przy suficie około 30 cm. nie miałem pojęcia co się dzieje. Najciekawsze było to że odczuwa się, myśli, czuje całym sobą- tudzież duszą.
   Było przyjemnie ale na chwilę - chciałem wracać, wcigało mnie- w tej chwili mogłem ruszać tylko głową, ale nie mogłem uruchomić innych części ciała, dlatego zaczęłem krzyczeć- tak jakby dusza się nie ułozyła
   POżniej się uspokoiło.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę