Dodawanie komentarza

Do tematu: zycie po smierci

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

zycie po smierci

~oliwia

2009-02-07 12:45:48

smierc istnieje

ODPOWIEDZ

smierc istnieje

~Wiesiek

2009-05-31 03:20:22

Tak Oliwia.smierc istnieje,ale istnieje tez zycie po smierci.I to jest piekne.

ODPOWIEDZ

Jak to bd???

~Danonek{Radom}

2009-08-15 11:19:44

czasem sie zastanawiam jak to bd,po śmierci???
   czesto o tym myśle moze dla tego ze niedawno zginął mój pszyjacie??
   pomóżcie:(

ODPOWIEDZ

po smierci jest zycie

~wiesiek

2009-08-18 00:15:07

Czesc Danon. Posluchaj-wiem co znaczy miec i stracic przyjaciela.Widze,ze bardzo to przezywasz,wiec wychodze z zalozenia ,ze byles prawdziwym przyjacielem.PAN BOG JEST-caly swiat fizyczny zostal przez NIEGO stworzony.Istnieja nie tylko swiaty fizyczne,ale i energetyczne o wielu wymiarach.TY -JA- twoj przyjaciel i wszyscy ludzie- JESTESMY duszami z ENERGI i zyjemy wiecznie.Teraz na ziemi jestesmy w cialach fizycznych,ale gdy cialo umiera,to dusza-prawdziwy TY z energi wychodzisz z ciala i przechodzisz w inny wymiar egzystecji.Zalezy na jakim etapie rozwoju jest twoja dusza (dobra czy zla) to do takiego idzie nastepnego swiata-a tych swiatow sa tysiace-miliony!!! Pozostawmy wszystkie religie.Nasze dusze maja potezna swiadomosc,ale bedac w ciele fizycznym ta swiadomosc jest ograniczona-zamknieta w mozgu fizycznym.Wlasciwie to nasze dusze wiedza wszystko-nie musimy sie niczego uczyc (matematyki,fizyki,chemi,wzorow) to musi sie uczyc nasz mozg fizyczny-ale nasza dusza to wszystko wie-NASZE DUSZE SA WSZECHWIEDZACE !!!! taka jest prawda !!!Wiec czego ma sie uczyc nasza dusza zyjac na tej ziemi w ciele fizycznym? charakteru-dobrej wyjatkowej osobowosci,MILOSCI- KOCHANIA pomagania innym !!! Przezylem smierc swojego ciala,wyszedlem z niego swoja dusza,i bylem bardzo zaskoczony,ze te cialo to nie PRAWDZIWY JA.Ty wiesz w jakim super stanie jest sie po wyjsciu z ciala!Wtedy to dopiero jest ZYCIE-1000razy bardziej realne i rzeczywiste.Bylem w innych swiatach,wiele widzialem,ale musialem wracac,bo to jeszcze nie byl czas przeznaczenia mojej smierci.Po powrocie nie moglem sie pogodzic,ze musze tutaj zyc w takim trudnym swiecie i w tym ciele-ale dana zostla mi mozliwosc wychodzenia z tego ciala kiedy tylko chcialem-wiec z tego korzystalem nikomu nic nie mowiac-tylko przyjacielowi.Duzo,wiecej jeszcze przezylem,ale STOP.Nie musze wierzyc-ja TO WIEM.Denon,twoj przyjaciel zyje dalej,ale w innym wymiarze(energetycznym-duchowym)Mozesz sie z nim skontaktowac poprzez dobrego,dobra Medium.Ale po co? Nie zawracaj mu glowy,sprawy tego swiata juz go wogole wiecej nie interesuja-ale jesli ty byles dla niego b.dobrym przyjacielem,to moze on tobie pomagac w niewidoczny dla ciebie sposob,albo nawet z twoja dusza rozmawiac,ale ta rozmowa wogole nie dociera do twojej swiadomosci fizycznej,bo odbywa sie ona na plaszczyznie tylko duchowej-duchwoym wymiarze.Denon,nie smuc sie,nie zamartwiaj sie za bardzo,bo twojemu przyjacielowi wtedy po tamtej stronie tez jest b,smutno.Obciazasz go swoim smutkiem.Jesli myslisz o nim intensywnie-on slyszy twoje mysli.Pamietaj-PAN BOG JEST MILOSCIA-jest w tobie(jak w komorce bateria) i wszedzie.Caly swiat fizyczny to jego odmiana energi.TY jestes wiecznie zyjaca dusza-nigdy nie umierasz-opuszczasz tylko fizyczne cialo podczas smierci.Trzymaj dystans od wszystkich religi swiata-nie mieszaj sie w ich kabinacje,polityke i ograniczona-znieksztalcona prawde.Zyj bezposrednio z Bogiem-po swojemu-ON tez cie slyszy co ty myslisz-ON jest tez ta energia dzieki ktorej myslisz.Badz dobry dla innych-pomagaj,ale nie dawaj sie wykorzystywac.Nie dawaj pieniedzy ludzia biednym,tylko chleb,czy jaka kolwiek pomoc.Powodzenia-pozdrowienia dla twojego przyjaciela.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę