Dodawanie komentarza

Do tematu: Wierzcie

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Wierzcie

~Zula

2009-09-13 23:18:00

Jestem juz teraz przekonana ze moj mąż faktycznie jest przy mnie i oby było tak dalej. Wiem co pisze bo mam na to dowody. Wczesniej w to jakoś nie mogłam wierzyc, czekałam na jakies znaki od Niego ale one się nie pojawialy, byc może nie byłam gotowa albo nie chciał mnie ranic, nie wiem . Dopiero po jakims czasie rózne sytuacje potwierdzily ze On czuwa. Dobra rada dla wszystkich po stracie bliskiej osoby, czekajcie .,,,,Ale dalej bardzo za Nim tęsknię, choc w pazdzierniku minie juz drugi rok jak odszedl.
   

ODPOWIEDZ

TAK wierzcie!!!

~wiesiek

2009-09-23 23:39:53

Brawo Zula ! Bardzo sie ciesze ze juz wkoncu to wiesz,ze nasze dusze zyja dalej po smierci ciala fizycznego.Badz DOBREJ nadziei. MILOSC wszystko zwycieza.Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

dlaczego?

~:,(

2010-03-11 21:52:44

tak bardzo bym chciała w to wieżyć..., niedawno zmarł mój Skarbek,za parę miesięcy mieliśmy mieć ślub ... nie mogę sobie z tym poradzić.Tak bardzo chcę być z nim, teraz boję sie sama siebie. Boże DLACZEGO!!! dlaczego nas opuściłeś

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę