Dodawanie komentarza

Do tematu: ŚMIERĆ

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

ŚMIERĆ

~Paulina

2009-10-15 16:00:00

Moim zdaniem to prawda, że dusza żyje po śmierci mam nadzieje, źe zobacze kiedyś osobę dla mnie bardzo ważną, którą wczoraj pożegnałam z bólem w sercu.

ODPOWIEDZ

smierc

~wiesiek

2009-10-25 04:00:09

Paulina-na 100% po twojej smierci ponownie sie spotkasz znowu z ta osoba dla ciebie bardzo wazna ,ktora pozegnalas.Nigdy w to nie watp !!!tak bedzie.Ja to wiem-wiem,ze jest dalsze zycie po smierci-bylem TAM-ale musialem wrocic spowrotem do ciala fizycznego,bo to nie byl ten czas.Zapewniam cie Paulina.twoja bliska osoba zyje dalej i ma sie bardzo dobrze!! Wszyscy ludzie jestesmy wiecznymi duszami przyobleczonymi w "ubranie ciala fizycznego" Po smierci ciala zyjemy dalej !!!! w innym wymiarze.Dusza jest z energi. PAN BOG JEST-JEST ON MILOSCIA-to tez wiem. wiesiek

ODPOWIEDZ

Do Pana Wiesia

~karolina

2010-08-09 09:09:31

Panie Wiesiu jesli Pan tu jeszcze jest na tym forum czy moge prosić Pana maila? Musze zkims pogadac na ten temat wczoraj umarl nagle moj Tatuś i nie moge sie z tym pogodzic.
   W razie czego to moj mail :
   karolak80@tlen.pl

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę