Dodawanie komentarza

Do tematu: skoro jestesmy od boga to:

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

skoro jestesmy od boga to:

~Kris

2009-10-31 23:34:03

czemu nasze cialo to woda, wapń i inne opierwiastki wystepujace na ziemi?
   Jeśli bóg to kosmos to ok , przyznam jesteśmy od "boga".
   moja opinia to: jestesmy stworzeniami ktore powstaly w skutek ewolucji planety ziemi,
   jestesmy uzaleznieni od srodowiska ziemi, slonca (ciepla ktore wytwarza itd. w kosmos)
   jestesmy chemicznie ulupieni z wszystkiego co wystepuje na ziemi,
   sam osobiscie nie jem miesa i uwazam ze jest to jakas forma sprzeciwu spoleczenstwu smierci i wyzysku, jedyna forma na jaka mnie stac, abym mogl zyc dalej. No i co Wiesiek powiesz?
   

ODPOWIEDZ

Jestesmy od Boga

~wiesiek

2009-11-01 06:42:04

Witam Cie Kris. Nasze ciala fizyczne sa z pierwiastkow ziemi-tak zgadza sie. Tak Kris-kosmos to cialo Pana Boga w postaci fizycznej---my jestesmy od Boga. Ale nie jestesmy stworzeniami ktore powstaly na wskutek ewolucji ziemi !!!! Pomysl Kris-wszystko-ale to WSZYSTKO co widza twoje dwoje oczy fizyczne,to jest ENERGIA PANA BOGA w postaci materi.Jak wyjdziesz z ciala fizycznego,to bedziesz to widzial swoimi oczami duszy.Ale oczy fizyczne nie moga tego zobaczyc,bo sa ograniczone do postrzegania tylko swiata fizycznego.Tak nasze ciala fizyczne sa uzaleznione od ziemi,slonca i tego co piszesz. Ja tez nie jem miesa,bo wiem co Pan Bog powiedzial na temat jedzenia miesa-Jezus tez o tym mowil-ale to wszystko zostalo wykreslone z pisma swietego(dla wygody bosow kosciola) Kris,ty za bardzo koncentrujesz sie na ciele fizycznym i ziemi fizycznej.Zapominasz o tym-albo tego jeszcze nie wiesz,ze w rzeczywistosci nie jestes tylko cialem fizycznym-ale wieczna dusza w ciele fizycznym-koncentruj sie bardziej na swojej duszy-poznaj najpierw swoja dusze!!!! w niej jest ukryta cala wiedza-tylko trzeba umiec ja odkryc. Wiesz co Ci powiem ? : pros Pana Boga Zeby otoczyl Cie swoja opieka-bo chcesz cos wiecej wiedziec-oczysc swoje serce(bardzo dobrze,ze nie jesz miesa) Modl sie do Boga-pros Go-badz pokorny i medytuj !!! Droga medytacji pomalu nauczysz sie otwierac umysl duszy-a zamykac ograniczony mozg fizyczny. Wtedy sie wiecej dowiesz od swojej duszy.Bo jesli bedziesz myslal tylko mozgiem fizycznym,to bedziesz sie krecil TYLKO wokol swiata fizycznego-Bardzo ubogiego.Jesli trzymasz sie kurczowo jakis doktryn koscila,to pamietaj-kosciol bardzo cie ogranicza -daleko nie dojdziesz.Owszem-szanuj kazdy kosciol,ale nie wiaz sie z nim jesli chcesz sie rozwijac duchowo.W ksciolach jest duzo nieprawdy-wiecej polityki. Pozdrawiam wiesiek

ODPOWIEDZ

zgadzam sie z Krisem

~Bogdan

2009-11-19 14:22:47

j.w.

ODPOWIEDZ

wyjasnienie

~Bogdan

2009-11-19 14:25:23

http://wiadomosci.onet.pl/2080993,16,naukowcy_odkryto_tajemnice_wyjscia_z_ciala,item.html

ODPOWIEDZ

istnieje życie po śmierci?

~Praktyk

2010-06-21 08:37:39

Prawdą jest że pochodzimy od Boga i do Boga wrócimy. Co do ciał materialnych pochodzenia zwierzęcego to czy one są nasze ? Nie śa nasze, sa nam tylko udostępnione na krótki czas życia na ziemi, aby zdobyć doświadczenie śmiertelnika oraz opowiedzieć się za lub przeciw Bogu. Naszym prawdziwym ciałem jest dusza która nie jest całkiem duchowa lecz duchowo materialna oraz osobowość i umysł, duszę, osobowość oraz umysł dostaliśmy od Boga.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę