Dodawanie komentarza

Do tematu: skąd wziął się wszechświat?

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

skąd wziął się wszechświat?

~Michaelll

2009-12-21 17:39:52

a ja mam takie pytanie (w pewnym sensie skierowane do ateistow). a mianowicie skąd wziął się wszechświat? no jest niby ta teoria wielkiego wybuchu, no ale przecież i on sam z siebie nie miał miejsca. musiała być jakaś materia z której się wziął. a ta materia skąd się wzięła?
   moim zdaniem jest to najbardziej przekonująca teoria do tego że to Bóg stworzył świat..

ODPOWIEDZ

skąd wziął się wszechświat?

~paz-yent

2009-12-21 21:56:01

a skąd się wziął Bóg, żeby stworzyć początek? Takie pytania prowadzą do jednego - świat wziął się z niczego. Spróbuj mi udowodnić, że nie mam racji!

ODPOWIEDZ

do: paz-yent

~Michaelll

2009-12-22 13:54:35

w Piśmie Świętym jest napisane że Bóg stworzył sam siebie (czy jakoś tak - nie jestem znawcą PŚ więc nie wymagaj ode mnie szczegółów. jeśli stworzył cały wszechświat to znaczy że jest niezwykle potężny, a więc i mógł stworzyć samego siebie. i to by miało jakiś sens. a przecież wszechświat musiał z czegoś powstać. a więc najpierw nie było niczego, potem Bóg stworzył sam siebie, a następnie On stworzył wszechświat. bo raczej nie mogło być tak, że najpierw nie było niczego a tu nagle nie wiadomo skąd wzięła się taka ilość materii ażeby stworzyć cały wszechświat..

ODPOWIEDZ

a było to tak..

~nie_ateista

2010-06-01 00:45:31

Jan 1,1-18
   Na początku było Słowo,
   a Słowo było u Boga,
   i Bogiem było Słowo.
   Ono było na początku u Boga.
   Wszystko przez Nie się stało,
   a bez Niego nic się nie stało,
   co się stało.

ODPOWIEDZ

omg

~:P

2010-07-13 03:47:35

Bog stworzył sam siebie?
   Jak mógł siebie stworzyć jak nie istniał? Mamy 21 wiek, latamy w kosmos a tylu ludzi bez mózgu.

ODPOWIEDZ

Świat

~michallesz2

2012-01-13 02:12:39

Wszechświata nikt nie stworzył .Wszechświat trwa wiecznie . Nie ma rzeczy najmniejszej jak i największej .Tak samo jak nie ma liczby najmniejszej i największej . Każda struktura tworzy następną strukturę i tak w nieskończoność .Tak samo jak grupa cyfr tworzy liczbę .

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę