Dodawanie komentarza

Do tematu: Pomocy co robic?...

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Pomocy co robic?...

~MLS

2010-01-10 04:31:05

Więc zylem sobie z dnia na dzien niczym sie nie przejmowalem gralem w gierki itp chodzilem do szkoly i nadal chodze myslalem ze tak bedzie zawsze i nic sie nie zmieni i jestem ponad to.Kazmy ma jakis problem i ja tez mialem o to zal do Boga ale z czasem sie pogodzilem i z tego problemu zaczolem sie cieszyc wiec sie rozwiazal.Penej nocy w te wakacje zasypialem i jak zwykle myslac o pierdolach chcialem zasnac az tu nagle ktos mi mowi lub cos.Czy ty wiesz ze kiedys umrzesz???Pomysl nad tym.Oczywiscie panika czemu jak dlaczego strach itp.I tak mijal 1 dzien 2,3,4,5,6 a ja mialem dola balem sie zle sie czulem zaczolem sie modlic ile sie da zebym mial spokoj i ukojenie i zebym zapomnial zeby Bóg mi dal pasje itp.Zaczela sie szkola dni mijaly obejrzalem film zycie po zyciu ulzylo mi.Nastepnie nie swiadomie w padlem na moja co sie okazalo pasje i tak czas mi sie umilil.Dni mijaly ale ja ciagle to czulem ten nie pokój nauczylem sie rysowac jak prawdziwy artysta mang w 2 miesiace rysowalem co dzien zeby nie myslec o tym.Modlilem sie po nocach o spokoj i zajecie ktore mnie zajmie.Szkole zawalilem nie mogle sie skupic i wpadlem na 2 zajecie zwizane z 1 mianowicie rysunek mangi i ogladanie anime ale pod tym kryl sie jakis pretekts i przeslanie nauka dla mnie.Z nodow siedzac w domu Bog dawal mi mysli lub aniolowie zebym trafial na takie filmy ktore pokazywaly mi co to jest milosc dla 2 osoby jak traktowac innych zeby nie byc obojetnym na krzywde az wkoncu ze milosc jest wazna i nie wazne jakie sie ma cialo czy jest sie murzynem itp czy nawet z Sci-fi robotem ktory ma wlasna dusze i uczucia bo gdy sie kogos kocha nie liczy sie cialo lecz dusza, osobowosc.Zdalem sobie sprawe z wielu rzeczy wybieralem sie na przechacki noca zeby plakac i wyrzucic ten bol i udreke z siebie pomagalo na pewien czas ale wracalo.Mysle ze zycie jest juz ustalone a raczej momenty w ktorych mamy cos pojac i jak prosimy to dostajemy.Zauwarzylem ze lampa dla mnie swieci noca na ulicy uczucia innych ludzi wszytko toczy sie wokol uczuc milosci i dobroci.Jestem zadowolny z piekna tego swiata i ze bog daje mi to zebym sie uczyl i byl dobrym czlowiekiem dal mi szanse zeby sie nie zmarnowal doceniam to ale teraz najwazniejsze.Jesli on mi daje sugestie i ja je dobrze wykorzystuje i sie ucze to czy po smierci te wszystkie wspomnienia znikna czy nie?Podobno tam mozna robic co sie chce bez ogranuczen jest milosc itp i moge sie zajmywac zajeciami typowo ziemskimi co sobie wymarze mam i wszytko mam zapiesane co przezylem i moge do tego wracac i to przezywac 1000x uczyc sie dalej nowych rzeczy czy od innych tam ludzi czy z ziemi ktora widze .Jezeli tak jest i moge robic co cchce np ogladac serial ktory pamietam lub sluchac muzyki i wszytko jest tak jak dawniej tylko bez ograniczen i bez trosk to tam jest super.Ale jezeli format pamieci to poco sie uczyc itp ale tak napewno nie jest ze format bo zycie i pruba tu na ziemi nie miala by sensu.Jak myslicie czy w niebie tak jest? jak tu? tylko ciut juz inaczej i lepiej?Tak jest po smierci?Wnioskuje z tego co czytlem na forach ze w 99% tak i nie ma sie czego bac.Ale jak uwazacie?

ODPOWIEDZ

istnieje zycie po smierci

~Mirtunia

2010-01-10 16:08:26

odezwij sie na mój email
   martusia1@amorki.pl

ODPOWIEDZ

Ja też nie wiem co robić.

~temari031

2010-01-11 14:02:48

Ja też nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. Jestem młoda, jestem dopiero nastolatką,ale gdy umarła moja prababcia zaczęłam zdawać sobie sprawę, że kiedyś także odejdę z tego świata.Zaczęłam zadawać sobie nurtujące pytanie:czy życie po śmierci w ogóle istnieje?Czy przepadniemy na wieki?Próbowałam odnaleźć odpowiedź pomiędzy religią i nauką,ale dalej nie rozwiązałam mojego pytania.Strasznie się tego boję,czasami wieczorami kiedy leżę w łóżku zdarza mi się płakać i trząść się ze strachu przed nieuchronną śmiercią.Jeśli możesz to odpisz na mój e-mail temari031@wp.pl i proszę cię pomóż.

ODPOWIEDZ

Istnieje życie po śmierci?

~Praktyk

2010-06-20 09:28:34

Coś wam powiem. Żyłem tak jak wy, niczym się nie przejmowałem, wszystko do czasu kiedy przedwcześnie zakończyłem życie i znalazłem się na sądzie po śmierci. Nie mogłem pojąć co to za sąd na którym byłem tylko ja i nikt więcej, uczono mnie na religii o sądzie ostatecznym a to nie wyglądało na sąd ostateczny. Po osądzeniu usłyszałem swój grzech, choć nie widziałem tego co mówił, tylko jakiś cichy głos powiedział ,,to Jezus". Chciałem zapytać ,,kim jesteś ?" ale zabrakło mi śmiałości, ostatecznie poprosiłem o szanse powrotu na ziemie i obiecałem poprawę i stało się. Po wielu latach dowiedziałem się że istnieje inny rodzaj sądu po śmierci nie tylko ostateczny. Od tamtej pory wiem na 100% że istnieje życie po śmierci i że to życie jest realne.

ODPOWIEDZ

Naprawić duszę.

~michallesz2

2012-01-13 02:03:29

Dzisiaj ludzie mają skaleczone dusze .A jakie jest na to lekarstwo ?. Biblia jest lekarstwem na skaleczoną duszę . Zacznijcie czytać Biblię a wzmocni się wasza dusza , Bo Biblia to słowo Boże , którego poszukujecie ale nie potraficie znaleźć.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę