Dodawanie komentarza

Do tematu: POMOCY

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

POMOCY

~Ahhhhhh

2010-05-02 20:00:12

Witajcie!
   Mam 15 lat. Niedawno umarła moja prababcia. Dość mocno przeżyłam to wydarzenie, aczkolwiek nie mam zamiaru się tu o tym rozpisywać. W dzień jej pogrzebu, a raczej w nocy puściłam sobie muzykę, która wywołała we mnie emocję nie do opisania. Zaczęłam strasznie płakać i myśleć o niej. Po chwili zorientowałam się, że zamykają mi się same oczy i rozmazuje obraz. Wstałam z łóżka, jednakże chcę podkreślić, że sprawiło mi to straszną trudność i musiałam podjąć kilka prób za nim mi się to udało. Natychmiast wyszłam z pokoju i czułam się jakbym właśnie przeżyła zawał. Moje serce strasznie szybko biło. Po kilku minutach wróciłam do pokoju i puściłam telewizor. Jednak wiedziałam, że nie mogę dać się pokonać swojemu strachu i muszę go przezwyciężyć, więc wył telewizor i ponownie puściłam muzykę. Już nie płakałam, chciałam zasnąć jednak, kiedy próbowałam zasnąć przestawałam czuć ręce, nogi etc. Czułam się jakbym opuszczała swoje ciało. Bałam się, że za chwilę umrę więc postanowiłam napisać list do rodziców. W końcu zasnęłam. Może to skutki uboczne tego, że palę marihuanę. Właśnie też często ostatnio doświadczałam takie czegoś, że śniło mi się, że paliłam właśnie marihuanę i po przebudzeniu się czułam się "zjarana".Także dość często zaczęło mi się śnić, że umieram lub umiera ktoś bliski. Właśnie dziś mi się śniło, że zostałam zamordowana. Miałam też również tak, że nie potrafiłam otworzyć oczu i widziałam pełno kolorów taki jakby wir kolorów, że wstaję i nie umie otworzyć oczy, i wujek u którego spałam kazał mi iść spać. Kiedyś praktykowałam oobe, lecz skończyłam ponieważ powstrzymał mnie strach. Teraz na nowo chcę zacząć. Podczas wcześniejszego praktykowania miała właśnie podobne przeżycie z serce jak w tym dniu pogrzebu babci. PRoszę o szybką odpowiedź na e-mail exsite15@onet.eu

ODPOWIEDZ

hmmm...

~Nena

2010-05-19 14:15:08

Może na początek przestan palić "maryśkę",potem powinna nastapić poprawa...

ODPOWIEDZ

krzywa faza

~Adam

2010-07-18 17:36:01

Też miałem podobno sytuacje.Położyłem się spać po chwili stało się coś dziwnego miałem zamknięte oczy wiedziałem że nie śpie ale nie mogłem otworzyć powiek ruszyć ani nogo ani ręko jak bym stracił kontrole nad swoim ciałem.Przeszył mnie strach i słyszałem przerażający płacz dziecka.Wkońcu otworzyłem oczy byłem bardzo senny i przestraszony.Za drugim razem gdy próbowałem zasnąć koszmar powtórzył się więc wstałem się odmuliłem wkońcu położyłem się spać no i udało się w końcu zasnołem.

ODPOWIEDZ

miałam to samo

~kasia

2010-08-27 11:08:09

Ja tez juz to miałam kilka razy, ponoć ma to związek z tym, że mózg juz nie spi, ale ciało jeszcze tak (lub na odwrót) niemiłe uczucie, ale da sie przeżyć.

ODPOWIEDZ

Nie boj sie

~Stokrotka

2011-01-25 18:54:57

To jest tzw.paraliz senny.Ja tez to przezylam,nie mogłam ruszyć ciałem,miałam otwarte oczy i widziałam to co sie dzieje wokol mnie.Ale po jakimś czasie to minęlo,mialam zdretwiale cialo i sie cala trzeslam.Ale najlepsze jest to,ze w czasie tego paralizu dzialy sie dziwne rzeczy.Bylo strasznie glosno i ktos tam byl,ale niewiem kto.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę