Dodawanie komentarza

Do tematu: bliska śmierci....

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

bliska śmierci....

~gosława

2010-06-06 22:26:16

...majac niespełna 2latka zmarla moja ciotka juz starsza kobieta ,pamietam ja dokladnie i to co zobaczylam tez... wchodzac do pokoju gdzie stala trumna z cialem zobaczylam kobiete ubrana na czarno siwe wlosy spiete w koka,pochylala sie i patrzyla na nia...na siebie, zobaczylam ducha ciotki spojrzala na mnie chyba sie usmiechnela i sunela przez zamkniete drzwi, doslownie przemknela przez nie pobieglam za nia ale zniknela... nie wiem czy mialam ja zobaczyc,czy moze niepotrzebnie weszlam do pokoju,czy tez duchy ukazuja sie dzieciom moze jednak mialam ja zobaczyc i po latach dojsc do jakiegos wniosku tylko do jakiego ze zycie po smierci istnieje? skoro pamietam to tak jakby to bylo wczoraj i mysl o tym towarzyszy i przez cale zycie a mam juz 23 lata ta mysl sie we mnie utwierdza cos jest po drugiej stronie. nie wiem czy wazenie duszy jest dobrym pomyslem ma ona rozna postac skad wiadomo ze kazda dusza wazy tyle samo? chciala bym kiedys porozmawiac o tym z jakims naukowcem mam za duzo pytan

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę