Dodawanie komentarza

Do tematu: Samobojstwo

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Samobojstwo

~xyz

2010-07-11 12:27:57

Witam. Jak uwazacie, czy czlowiek popelniajacy samobojstwo osiaga spokoj ducha po smierci?

ODPOWIEDZ

Samobójstwo

~Iwona Wdowiak

2010-09-25 13:23:35

Myślę ,że człowiek nie powinien popełniać samobójstwa,odbierać sobie życia. Po to Pan Bóg nam je dał abyśmy mogli żyć , cieszyć się nim. Wystawił nas na próbę ,na ciężką próbę i co zrobimy dalej zależy tylko od nas samych.Jeśli nadejdzie taki dzień ,że będziemy musieli się pożegnać ze światem ,Bóg sam wyznaczy nam drogę którą pójdziemy.Myślę ,że jest przeciwny samobójstwu ,bo On dał nam życie i On je odbierze.Ludzie sam popełniają błędy z którymi sobie nie radzą.A czy ktoś nam powiedziała ,że na Ziemi będziemy szczęśliwi ?, nie.My sami swoim postępowaniem i swoimi czynami musimy zapracować na miłość Pana Boga.Za szybko się poddajemy ,bo wiele w życiu nam nie wychodzi.Wtedy właśnie myślimy o najgorszym o samobójstwie.myśląc ,że tam po drugiej stronie będzie nam lepiej.Niestety mylimy się ,gdyż Bóg od nas oczekuje jedynie pokory i zrozumienia.Idąc drogą która wyznaczył nam Pan na pewno trafimy tam gdzie będziemy szczęśliwi bo kto z Bogiem,Bóg z nim.
   ,

ODPOWIEDZ

Re samobójstwo

~k-s-ż-k-a01234

2011-01-03 09:44:33

Czytałam w relacji ze śmierci klinicznej Dr Glorii Polo, że taka dusza jest potępiona, ale niekoniecznie na wieki, zależy od motywu zbrodni. Jeśli przeżyła głębokie załamanie i nie mogła dać sobie rady ze psychiką, wówczas odpokutuje w piekle tyle czasu, ile jej życia pozostało na ziemi, a którego siebie pozbawiła.
   Ksiądz egzorcysta powiedział, że osoby, które podejmują nieudane próby samobójcze, przyciągają do siebie obecność i kuszenie diabłów.
   Boga bardzo gniewa, kiedy ktoś sam zadecyduje o długości swojego życia za Niego.
   

ODPOWIEDZ

Bóg wie,że popełnimy samobójst

~Nieszczęśliwa

2012-01-21 19:05:38

Skoro Bóg zaplanował nasze życie, to wie, że popełnimy samobójstwo.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę