Dodawanie komentarza

Do tematu: http://smierc.org

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

http://smierc.org

~panienka

2011-07-13 13:38:24

Witam, też przez dłuzszy okres czasu męczyła mnie myśl o mojej śmierci, kiedy nadejdzie, jak będzie wyglądała, czy będzie ona spokojna czy może tragiczna. Też przeżyłam niejedną śmierc moich bliskich, ąz w końcu zaczełam myślec o swojej samej. Trafiłam na stronę http://smierc.org/ i jestem bardzo zadowolona z wyniku jaki uzyskałam. Nie wiem napewno czy to się potwierdzi ale jakoś jestem spokojniejsza od czasu sprawdzenia tej strony. Gorąco polecam tą stronę, może i Wam ta strona przyniesie swego rodzaju ukojenie.

ODPOWIEDZ

Życie po życiu.

~marc

2011-07-15 18:55:25

Ciekawy jestem innych opinii o stronie http://smierc.org.Różne nietypowe sprawy ze sfery poza ziemskiej tam poruszają. Włącznie z obliczeniem długości życia. Wierzę, że życie się nie kończy tylko zmienia jego forma. Co o tym sądzicie?

ODPOWIEDZ

MONIKA

~MONIKA MONIKA

2011-08-31 16:11:26

nadzieję.. Śmiejesz się, a potem lecą Ci łzy.. Siedzisz spokojny, a później jesteś zły.. Zyskujesz coś, a następnym razem tracisz.. Jesteś szczęśliwy, a jednak ...
   

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę