Dodawanie komentarza

Do tematu: Nie wiem co myśleć

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Nie wiem co myśleć

~rose123

2011-07-18 12:53:37

Nie jestem katoliczką. Wierzę w istnienie Boga, tego samego co u Katolików, ale nie chodzę do Kościoła bo nie akceptuję tego systemu. Wczoraj zasypiając zaczęłam myśleć o tym co jest po śmierci. I w końcu po przemyśleniu reinkarnacji, biologicznej strony śmierci i wszystkich innych możliwośći, doszłam do kwestii życia wiecznego. Zawsze gdy sobie to wyobrażam przechodzi mnie strasznie dziwne uczucie, takie straszne i nieprzyjemne, wypełniające całe ciało. No bo to jest trochę straszne tak żyć wiecznie i wiecznie, i co z tym życiem robić? Czy jest w ogóle jakiś koniec? A jezeli jest to co jest po nim? I ile ta wieczność trwa? Wiele razy już popadałam w depresję. Nie ze względu na kompleksy czy stres, ale po prostu załamanie nad swoim życiem. Wiele razy chciałam coś zmienić w sobie na lepsze ale po prostu nie potrafię. Chciałabym być lepszym człowiekiem, ale cóż... :(
   Gdy mój dziadek był już bardzo słaby i już w sumie przesądzone było, że to koniec, nie zdawałam sobie z tego sprawy. W końcu któregoś dnia moja mama poszla do szpitala, ja powiedziałam że nie chce mi się - teraz tego będę żałowała do końca życia. Wtedy mój dziadek zmarł. Podobno się uśmiechnął na końcu. Tyle w swoim życiu popełniłam błedów, tyle złego zrobiłam, że boję się śmierci, po prostu się boję co będzie po tym.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę