Dodawanie komentarza

Do tematu: Co widzimy w trakcie ś.klinicz

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Co widzimy w trakcie ś.klinicz

~CashM

2011-07-26 23:27:50

Ciekawym tematem jest to, czego ludzie doświadczają podczas śmierci klinicznej,=. Nie wiadomo czy nie są to wizje wywołane tymczasowym wstrzymaniem oddychania. Nasz mózg bez tlenu, może "podsuwać" nam różne obrazki (od spotkania ze zmarłymi bliskimi po właśnie światłą itp). Tutaj bardoz ciekawy (i zwięzły) artykuł na ten temat http://linkaturs.com/news0041.php Sam uważam, że ciężko to ostatecznie określić i rozwiązać. Naukowcy wcale nie muszą mieć racji, że to po prostu halucynacje. Kto wie, być może jest to coś nadprzyrodzonego. Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

życie i śmierć człowieka

~naico

2011-07-29 17:46:27

lepiej jest poznać tajemnicę - poznać datę swojej śmierci, można to życie wtedy lepiej zaplanować, musicie tu koniecznie zajrzeć http://linkaturs.com/news0041.php

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę