Dodawanie komentarza

Do tematu: znam tajemnicę życia i śmierci

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

znam tajemnicę życia i śmierci

~doktor R.

2011-12-09 01:40:30

Poznałem ją w marcu 2011 r. dzięki ADC (after death communications). Teraz wiem, po co żyjemy, wiem, jakie pytanie (jedno) zostanie nam zadane po śmierci, wiem, czy istnieje stwórca (stworzyciel, bóg etc.), wiem, gdzie pójdziemy po śmierci, czy istnieją inne formy życia i inne cywilizacje, wiem, czy skończy nasz świat materialny, wiem, kim jesteśmy, wiem, dokąd zmierzamy, wiem - zapewne jako jeden z 99% populacji żyjących tu i przed wiekami, co wolno, a raczej czego zrobić z życiu nie należy... Interesuje Cię ten temat - napisz do mnie... chętnie odpowiem. Pisz pod adres: cobra123456789@o2.pl. Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

zycie czy nie ma nic

~rom

2012-08-10 18:29:45

skad wiesz ze cos jest skad ta pewnosc

ODPOWIEDZ

zycie po zyciu

~maro

2012-09-17 11:23:36

na pewno cos jest tylko jak to zdefiniowac

ODPOWIEDZ

zycie po zyciu

~maro

2012-09-17 11:23:44

na pewno cos jest tylko jak to zdefiniowac

ODPOWIEDZ

znam tajemnice zycia i smierci

~kasia

2013-02-19 15:54:52

skad wiesz ze cos wiesz??? nie ma czlowieka ktory by poznal ta tajemnice predzej wielblad przejdzie przez ucho igielne niz my ludzie posiadziemy ta wiedze

ODPOWIEDZ

znam tajemnice zycia i smierci

~kasia

2013-02-19 15:55:10

skad wiesz ze cos wiesz??? nie ma czlowieka ktory by poznal ta tajemnice predzej wielblad przejdzie przez ucho igielne niz my ludzie posiadziemy ta wiedze

ODPOWIEDZ

znam tajemnice zycia i smierci

~kasia

2013-02-19 15:55:11

skad wiesz ze cos wiesz??? nie ma czlowieka ktory by poznal ta tajemnice predzej wielblad przejdzie przez ucho igielne niz my ludzie posiadziemy ta wiedze

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę