Dodawanie komentarza

Do tematu: Wierzę w życie po śmierci....

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Wierzę w życie po śmierci....

~MartaG.

2012-02-26 23:56:08

Nasze życie nie kończy się tu, na ziemi...Zmieniamy tylko formę bytu...To, co jest po drugiej stronie fascynuje mnie na tyle, że nawet swoją wizję tamtego życia, opisałam nawet w ebooku.
   Chętnie podzielę się nią. gg:13410422

ODPOWIEDZ

Smierć kliniczna

~Iwona Borelowska

2012-03-14 15:06:35

Mój syn ,miał zapaść...póżniej zapadł w śpiączkę.Lekarze nie dawali nawet 1% szansy na życie.
   Byliśmy załamani,miał dopiero 23 lata.
   Modliłam się o jego życie i zdrowie,obudził się po 10 dniach!!!
   I mówił Nam niesamowite rzeczy...myślałam,że ja wtedy zwarjuję.
   Lekarz tłumaczył,że niedotlenienie mózgu przy zapaści,może mieć takie skutki.
   Mariusz mówił dziwne i niezrozumiałe rzeczy...mówił że był na placu św.Piotra..że leciał troszkę nad ziemią,że wie gdzie są schody...że wie gdzie są wystające kostki brukowe...itd.itp.????
   Widział wojnę w Iraku,jak zabito małe dziecko,widzaił tygrysy szablozębe...
   Boże,ja wtedy myślałam,że mój syn zwariował..,ąle cieszyłam się że jest wśród Nas.
   Niestety Mariusz zmarł,brakowało mu 8 dni do 24-ych urodzin,
   Oglądałam program o śmierci klinicznej ,już po śmierci synka...i ludzie ,którzy to przeżyli mówili ...TO SAMO !!!
   Teraz już wiem,że istnieje życie... TAM>>>!!!!po drugiej stronie.
   

ODPOWIEDZ

Wierze w życie po śmierci...

~Barbara Brzozowska

2012-04-03 19:01:01

Wierze w to i to bardzo.Bo przecież nasze życie nie może tak się skończyc,jestesmy zbyt cenni dla Boga i musimy dalej życ ale już nie tutaj.Mój tato był w śmierci klinicznej i to co opowiadał dało mi bardzo duzo do myślenia,a wręcz ucieszyłam się ze kiedyś odchodząc stąd pojdę do lepszego świata,gdzie nie ma tyle nienawisci,zła ,okrócieństwa,pogardy i zazdrości.
   Dziękuje Bogu za kazdy wspańiały dzień,za muzyke,która kocham słuchac........

ODPOWIEDZ

smierc

~basia

2012-05-15 17:24:04

ja tez w to ogromnie wierze , poniewarz moj kochany synek mial 20 lat kiedy zmarl ,3lata juz nie zyje caly czas dawal mi znaki ,
    mysle ze , w ten sposob mnie pocieszal i przekonal mnie ze zycie po drugiej stronie istnieje.

ODPOWIEDZ

smierc

~basia

2012-05-15 17:24:20

ja tez w to ogromnie wierze , poniewarz moj kochany synek mial 20 lat kiedy zmarl ,3lata juz nie zyje caly czas dawal mi znaki ,
    mysle ze , w ten sposob mnie pocieszal i przekonal mnie ze zycie po drugiej stronie istnieje.

ODPOWIEDZ

smierc

~basia

2012-05-15 17:24:20

ja tez w to ogromnie wierze , poniewarz moj kochany synek mial 20 lat kiedy zmarl ,3lata juz nie zyje caly czas dawal mi znaki ,
    mysle ze , w ten sposob mnie pocieszal i przekonal mnie ze zycie po drugiej stronie istnieje.

ODPOWIEDZ

ja też

~ewel

2012-09-02 00:19:01

Wierze w życie po śmierci tak jak pani .Bardzo mi przykro z powodu śmierci pani syna . Też straciłam chłopaka i ojca i mam nadzieje ze ich spotkam po śmierci żyje mi się lepiej z myślą że ich spotkam :) Pozdrawiam .

ODPOWIEDZ

zmarł mój ojciec

~marcin

2012-11-17 21:38:51

dzis o godzinie 14:45 w kołobrzeskim szpitalu zmarl mój kochany tato,raczej nie byl wierzący,czesto rozmawiałem z nim na tematy religijne...zawsze dochodzilismy do tych samych wniosków.Dzis w dniu mojej wielkiej tragedii i rozpaczy nadal nie wierzę w boga ale bardzo chciałbym aby on istniał aby zabral mojego tatusia do siebie,zeby on wreszcie odpoczął bo całe zycie ciezko pracował,a na stare lata opiekował sie chora na alzheimera mamą,kocham cie tato

ODPOWIEDZ

Wierzę w lepsze życie po śmierci

~Elżbieta K

2013-01-24 20:49:15

W tym roku Npo ciężkiej chorobie zmarł mój syn. Miał 24 lata.
   Czytając o śmierci klinicznej ,o tym co opisują ludzie ,którzy ją doświadczyli, czuję się lepiej,czuję ulgę, że mój kochany synek ma tam dobrze.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę