Dodawanie komentarza

Do tematu: Śmierć po ...śmierci ?

Komentarze do artykułu: Istnieje życie po śmierci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Śmierć po ...śmierci ?

~mind

2005-12-12 12:31:36

Skoro po śmierci fizycznej ciała istniejemy nadal w ...innym "stanie skupienia" energii,to czy po "śmierci" tego innego stanu skupienia nadal będziemy "żyli" w jeszcze innym skupieniu ...?
   A tak nieco poważniej,to po śmierci naszego pojazdu-ciała przesiadamy się do następnego,a w między czasie to ...wszystko jest możliwe.

ODPOWIEDZ

Jedno zycie jedna smierc

~Tomek

2007-04-17 15:22:36

życie dostaje sie tylko JEDNO zatem śmierć jest tylko jedna, po śmierci opuszczasz swe cialo i wedrujesz do czyscca albo do piekla, od ciebie zalezy gdzie, pozdrawiam

ODPOWIEDZ

zycie po zyciu jest jedno

~magda

2007-05-15 12:43:56

nie smierc jedna w koncu dusza nie moze umrzec to bedzie nasze zycie wieczne,ktore moze przybierac rozne etapy czysciec do ,ktorego chyba sie wszyscy udaja podobno tylko swieci zmierzaja prosto do nieba

ODPOWIEDZ

Też chcę wiedzieć...

~ZośkaPUNK

2008-01-26 14:21:55

No i to jest włąśnie takie głupie i śmieszne. Ja też bym chciała wiedzieć, czy to tak jest. Ale słyszałam o czymś takim jak reinkarnacja...ALBO NIE!!! Poprzednie i następne wcielenie- tak, o to mi chodzi. To jest coś z tym związane. Nie pamiętamy kim byliśmy, ale jednak byliśmy. I znowu będziemy kimś innym. to zależy, jak będziemy postępować w życiu teraźniejszym. Bóg na Sądzie Ostatecznym nam o tym powie. I to też zależy, czy wierzysz w takie coś...

ODPOWIEDZ

życie po śmierci

~january

2009-02-01 19:12:56

Reinkarnacja istnieje i jest na to dużo dowodów.Nasze dusze są nieśmiertelne,ponieważ jest w nich obecny Jezus przez swojego Ducha Świętego.W Bhagavad-gicie,Koranie,itd.też pisze o reinkarnacji.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę