Dodawanie komentarza

Do tematu: Co wy wiecie?

Komentarze do artykułu: 100 lat E=mc2

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Co wy wiecie?

~Grzegorz z Piły

2005-12-10 13:48:03

Co może wiedzieć przeciętny człowiek o tym równaniu, a co dopiero o fizyce? Proszę was nie gadajcie takich bzdur, bo ja sam nie wiem jak to było, czy Einstein plagiatował czy nie? Nie możemy tego teraz sprawdzić. Jeżeli to wymiślił to chwała mu za to!!! Jeżeli nie to trzeba to wyjaśnić!!!

ODPOWIEDZ

Grzegorzu z Piły

~universum

2005-12-10 13:58:14

A nie sądzisz, że byłoby lepiej, gdyby przeciętny człowiek MIAŁ pojęcie o fizyce i astronomii? Staram się popularyzować tę wiedzę właśnie pośród zwykłych laików, bo pod tym względem jesteśmy w tyle w porównaniu z innymi społeczeństwami. Swoją postawą niweczysz też działania astronomów, którzy udostępniają wiedzę, materiały, czy obserwatoria astronomiczne do użytku publicznego. Na co Ci ta wiedza, skoro zamierzasz zatrzymać ją tylko dla siebie?

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę