Dodawanie komentarza

Do tematu: Przyczyny wg mnie

Komentarze do artykułu: Somnambulizm - lunatyzm

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Przyczyny wg mnie

~yarek shalom

2006-12-07 04:58:12

Wg mnie przyczyna moze byc angazowanie sie osob ktore maja z tym problem w okultyzm, wrozby, magie, ogladanie horrorow, wiekszosc osob widzi zjawy, moim zdaniem realne demony, dla was to moze byc bzdura ale ja jako czlowiek wierzacy nie raz widzialem rzeczy nadnaturalne, polecam:
   
   http://nickycruz.ovh.org/Herezje.html

ODPOWIEDZ

Magia? - chyba nie

~Chodząca nocą

2007-01-08 10:24:48

Chyba to nie ma za wiele wspólnego z okultyzmem. Bo ja całkowicie nie wierze w wróżby i horoskopu a jestem lunatyczką. Z jednym się tylko zgodzę czasem widzę postaci które nie są rzeczywiste, a przypominam że nie jestem opentana, magia i ufo mnie nie interesuje, nie pije i nie biore, rzadko ogladam horrory i nie jestem ani łatwowierna ani naiwna. Natomiast bardzo lubie spać i zazwyczaj się wysypiam, ale mam problemy ze wstawaniem!!!(normalka prawie kazdy)
   
   Pozdrawiam -Sylwia

ODPOWIEDZ

Nie zgadzam sie

~Monia

2008-08-14 18:45:38

Ja sie nie zgadzam z tym. Mam 16 lat, lunatykuje gdzies od 3 lat, z czego ostatnio rok temu a teraz znowu sie zaczelo... Naprawde bardzo rzadko ogladam horrory, nie wierze w zjawiska nadprzyrodzone, wrozby i wszystko co tam bylo wymienione. Moze ma na to wplyw czytanie ksiazek typu harry potter?? Albo ogladanie filmow typu z archiwum x?? Ale zaznaczam, ze nie wierze w takie rzeczy jak ufo, magie, okultyzm.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę