Dodawanie komentarza

Do tematu: Ja gadam przez całą noc!

Komentarze do artykułu: Somnambulizm - lunatyzm

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Ja gadam przez całą noc!

~Bogusia

2007-03-17 10:31:07

Często siostra opowiada mi głupoty, które wygaduję w nocy. jestem wtedy zupełnie inna, odważna, wulgarna. kiedyś wstałam w nocy i wrzeszczałam, że dom się pali, że trzeba uciekać... najgorsze jest jednak to, że ja nic nie pamiętam i nie wiem, co się ze mną dzieje. czasem kiedy śpię z kimś w jednym pokoju siadam na łóżku i patrzę takim nachalnym wzrokiem, jakbym specjalnie chciała kogoś obudzić... przez to boję się jeździć na zielone szkoły czy kolonie...

ODPOWIEDZ

Znam to

~Pchełka

2007-06-28 06:36:57

Jak pojechalam na zieloną szkołe w tym roku to gadalam przez wszystkie noce a raz wstałam, podeszłam do ściany i ją macałam ;/ Wczoraj w nocy śpiewałam przez sen. Mama aż przyszła do mojego pokoju bo nie wiedziała co się dzieje. To zaczyna się robić wkurzające...

ODPOWIEDZ

moj chlopak tez lunatykuje

~NIUNIA

2007-11-13 10:20:00

wiec czesto kiedy spie z moim chlopakiem on lunatykuje.. czesto nachyla sie nademna z otwartymi oczami i patrzy na mnie wtedy boje sie i panicznie go budze...> on patrzy na mnie takim groznym spojrezniem to mnie prezraża... kiedys w nocy budze sie a on siedzi na luzku i zaczyna wyciagac spod luzka torby i rzuca nimi po pokuj mowiac ,ze trezba je pozszywać... albo kiedys budze sei wśrodku nocy a on.. stoi przy okni i patrzy prez nie.. wteyd bałam sei mowie do niego co ty robisz a on mi nic na to tylko przyszedł i polozył sie nic niemowiać... najczesceij budze sie a on nademna sie pochyla i patrzy na mnei z oczami wytrezeszconymi wtedy sie panicznie boje ze cos mi zrobi.....

ODPOWIEDZ

to mnie przeraża

~mała18

2007-11-28 15:50:22

często zdarzają mi się sytuacje komiczne ,np miałam ostatnio taki przypadek (ten bardziej śmieszny)jak poszłam do kuchni i zaczęłam sprzątać, pisałam mojemu chłopakowi dziwne smsy których sama nie mogłam zrozumieć,udawałam ze coś smażę na patelni,poszłam do brata do pokoju i zaczęłam coś bełkotać albo nawet waliłam rękami i głowa w ścianę i krzyczałam już nie wspomnę o tym jak dzisiaj rano wstałam i miałam porozrzucane bluzki w łóżku które wieczorem układałam w szafce masakra...często bluźnie w nocy wyzywam kogoś gadam strasznie szybko i głośno,
   najbardziej jednak się boję tego ze wyjdę gdzieś z domu na mróz albo zrobię krzywdę swoim bliskim ta myśl nie daje mi spokoju:(

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę