Dodawanie komentarza

Do tematu: Niebazpieczenstwo

Komentarze do artykułu: Somnambulizm - lunatyzm

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Niebazpieczenstwo

~Texas

2007-04-02 01:28:36

Myslalem, ze z wiekiem przeszlo mi lunatykowanie. Mam 22 lata i wlasnie sie obudzilem bez zagarka na rece (zawsze zasypiam z nim), w dodatku przy otwartym oknie (zawsze jest zamkniete). Nikt na pewno w nocy nie wchodzil do pokoju. Podejrzewam, ze wplyw na to moze miec nowe mieszkanie jak rowniez wczorajsze wspomnienia z przedszkola (wtedy dopiero lunatykowalem) Mam teraz obawy, co jeszcze sie moze wydarzyc...

ODPOWIEDZ

tematycznie

~olidry

2007-06-09 02:16:09

Odkąd pamiętam mówiono mi o moim niekontrolowanym zachowaniu w nocy. Trochę zabawne, lecz bardziej mimo wszystko niepewne. Wierzę że w snach jest jakiś przekaz dla nas, jednak moje stanie w oknie i krzyczenie o pomoc nie bardzo wiem jak interpretowac chociaż nasuwa się kilka drastycznych wniosków.. Zdjęłam w nocy obraz który był moją "mapą marzeń". Znalazłam go nazajutrz za skrzynią. Nie pamiętałam tego.
   Cieszę się jednak że nie jestem sama w takim nieogarnietym postępku. Pozdrawiam zatem wszystkich którzy nie wiedzą co noc im przyniesie.
   Ps. do tabletek raczej bym się nie zastosowała, ale nogi na północ i owszem spróbuję..

ODPOWIEDZ

Mąż lunatyk

~Malinka

2008-09-16 12:27:04

Nie jestem pewna czy to co się stało ostatniej nocy to lunatykowanie. Mój mąż często mówił przez sen, ale ostatniej nocy wstał z łóżka i nerwowo chodził po pokoju zachowywał się bardzo agresywnie. Próbowałam go obudzić, ale bez skutku. Po kilku minutach takiego zachowania wrócił do łóżka i obudził się sam. Zdarzyło mu się to pierwszy raz, ale ja się bardzo wystraszyłam bo jestem w ciąży i martwię się , że następnym razem może mi zrobić krzywdę.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę