Dodawanie komentarza

Do tematu: lunatykowanie

Komentarze do artykułu: Somnambulizm - lunatyzm

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

lunatykowanie

~D.

2008-03-21 20:41:41

Czy zapamiętujecie to co w nocy mówiliscie??czy pamietacie wszystko czy ktos Wam opowiada co robiliscie??

ODPOWIEDZ

LUNATYKUJE I NIE WIEM CZEMU???

~KACHA

2008-04-26 21:57:57

KIEDYŚ MI MUWILI ŻE CHODZIŁAM Z KOŁDRĄ ALE ZARAZ PO TYM KŁADŁAM SIĘ SPAĆ. PODOBNO KIEDYŚ WYSZŁAM NA DWÓR I NIC Z TEGO NIE PAMIĘTAM!!!!?????????????? i DUŻO MÓWIE PRZEZ SEN...... A CZEMU NIC STEGO NIE ROZUMIEM................. CHCE WIEDZIEĆ CO SIĘ ZE MNĄ DZIEJE........................ I CZEMU TAK JEST........................ SKORO WCZEŚNIEJ TYLKO COŚ MÓWIŁAM..... A PÓŻNIEJ WYSZŁAM( NIE WIEM GDZIE I PO CO...........) TO TERAZ CO MOGĘ ZROBIĆ TROCHĘ SIĘ TEGO OBAWIAM............................!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

Ja tez lunatykuje w nocy

~Lunatyczka16lat

2008-08-14 18:24:13

Ja tez lunatykuje. Juz dawno nie chodzilam w nocy, jakis rok czasu. Ale jak pojechalam w te wakacje razem z wujkiem i ciocia nad morze, znowu zaczelam. Na poczatku tylko gadalam przez sen. pozniej zaczelam wstawac i chodzic po pokoju. Jak mi o tym powiedzieli, chcialam skontrolowac to, ze nie wstane w nocy. Ale wujek mi powiedzial, ze 4 razy w jednej nocy wstawalam i sie ich pytalam, czy lunatykuje:) Za 4 razem wstalam, spytalam sie ich i oprzytomnialam:) Glupio mi pozniej bylo wiec od razu poszlam z powrotem do lozka i sie ze mnie rano smiali :P Na poczatku myslalam, ze to moze przez piwo, ale jak nie pilam to tez wstawalam.

ODPOWIEDZ

czasami rano...

~Gośka

2008-11-07 15:04:47

czasami rano budzę się nogami na poduszce,
   a jak była młodsza budziłam sięna podłodze(mam 12lat

ODPOWIEDZ

czemu...

~Gośka

2008-11-07 15:08:37

czemu nie można obudzić lunatykującego????

ODPOWIEDZ

ja pameitam ;p

~Domcia

2009-03-12 15:47:10

Kiedys przez sen jak bylam na wakacjach u cioci i musialam spac kolo mamy to ja przez sen skopalam ;p A potem prezz sen mowilam: przepraszam :D

ODPOWIEDZ

ja tez lunarykuję

~marzenka

2009-07-19 14:05:15

kiedy miałam 6-7 lat lunatykowałam reguralnie co kilka nocy z czasem to ustało. Czasami tylko mowiłam przez sen jakies bzdury. Kiedy zmarła moja mama moje spacery nocne pojawiły sie znowu. Teraz mam 19lat i spaceruje co kilka tygodni. Jest to uciążliwy problem, ponieważ nie moge nocowac nigdzie poza domem. Podczas jednego z wypadow klasowych zaczęłam dobijać sie do dżwi i krzyczeć tu cytuje "dajcie mi isc srać". Narobiłam sbie przy tym obciachu. Byłam z moim problemem u psychologa. Po kilku sesjach powiedział, że jest to związane ze stresem i musze sie do tego przyzwyczaić. Proponował jakies poduszki gumowe zeby piszczały jak zaczne chodzic albo pasy zebym sie do łózka przypieła. w tym rzecz że jak pas odepne bez problemu w teakcie snu.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę