Dodawanie komentarza

Do tematu: Ja często lunatykuje .... ;/

Komentarze do artykułu: Somnambulizm - lunatyzm

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Ja często lunatykuje .... ;/

~kaha

2008-07-20 17:41:22

Ja lunatykuje dosyc często i mam 13 lat. Najczęściej zdarza mi sie że, gdy lunatykuje oświecam w całym domu światła potem otwiera wszystkie drzwi, a ja wychodze przez drzwi wyjściowe na podwórko. Tam siadam sobie, kłade sie na ławce i zasypiam ..... Rano, gdy mój tata przyjeżdża z pracy budzi mnie i sie mnie pyta dlaczego tam spie.... Moi rodzice boją już sie że nas kiedyś ktos okradnie albo ja wyjde gdzieś z domu i nie wiedzą co robić. Innym przykładem mojego lunatykowania jest to, że w nocy wychodze na balkon, siadam na balustradzie i tak siedze do rana, a pózniej wracam do domu. Jest jeszcze wiele przykładów ale o nich już nie pisze :)

ODPOWIEDZ

yu

~Patrycja

2008-11-26 17:23:52

Czesc jestem patrycja i mam 12lat i dzis mi sie przytrawiło ze wstałąm z łóżka iubrałam buty i wyszłam na klatke i zapaliłam swiatło i sie przebudzuiłam jak tego zapobiec napisz mój e-mail pati101@o2.pl

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę