Dodawanie komentarza

Do tematu: Czy to początki lunatyzmu ?

Komentarze do artykułu: Somnambulizm - lunatyzm

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Czy to początki lunatyzmu ?

~Alicja

2009-02-23 00:18:30

Mam 17 lat, pamiętam że rodzeństwo kiedyś mi mówiło że gadam przez sen i uważałam to za normalne, śmiałam się z tego, zdarzało się to raz na jakiś czas. Ostatnio dowiaduje się, że robię to prawie codziennie i w dodatku zaczęłam mówić podnosząc się, ale nie do bezpośredniego chodzenia, po prostu siedzę i mówię. Dowiedziałam się też że mam oczy szeroko otwarte i mówię bardzo wyraźnie ale nie da się ze mną dogadać. Przeczytałam w jakimś artykule że lunatyzm nie objawia się tak znienacka tylko najpierw jest mówienie potem częściowe wstawanie a później lunatyzm. Czyli podobnie jak u mnie ale bez tego ostatniego. Ponadto jestem strasznie nerwowa i wrażliwa. Czy wy przed tym jak lunatykowaliście też tak mieliście? Czy to możliwe, że czka mnie lunatyzm ? proszę o odpowiedz

ODPOWIEDZ

pusta

~mozart

2009-03-09 22:01:11

poprostu masz nasrane w garze

ODPOWIEDZ

nie

~:)

2009-03-13 15:10:22

To zaden lunatyzm. Ja przez sen nie tylko mowilam, ale kiedys jak spalam u ciotki kolo mamy to ja skopalam i teraz sama sie obawiam ze mam objawy wczesnego lunatyzmu

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę