Dodawanie komentarza

Do tematu: Było ,minęło.

Komentarze do artykułu: Somnambulizm - lunatyzm

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Było ,minęło.

~H.g

2011-07-08 21:56:32

Mam 13 lat. Gdzieś rok temu lub i troszke prędzej co kilka nocy lunatykowałem, raz chciałems ię do szkoły ubierać (wiem to, bo rodzice mnie widzieli), innego razu po firanie w salonie skakałem, jeszcze później mówiłem że mi sie simsy śniły xD To prawda. Teraz już nie lunatykuje. jest spokój :)

ODPOWIEDZ

Ja miałam to pierwszy raz dziś ...

~Docia

2012-04-19 16:16:21

Kiedy rano wstałam rodzice zapytali się mnie czy pamiętak jak do nich w nocy prrzyszłam, odpowiedziałam że nie. Kiedy opowiedzeli mi co zaszło myślałam że jaja sobie robią...
   Ponoć do mamy wrzeszczałam i kazalam jej do mnie isc spac... ;) hehe a popem pogasiłam światła i szukałam bluzki w szafie, jak mama zapytała sie co szukam zaczelam pyskowac i wgl. mama myślała ze ja to robie świadomie i aż jej się przykro zrobiło.Troche sie przestraszylam bo to pierwszy raz mam 13 lat. Mam nadzieję że to jednorazowe... pozdrawiam ;)

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę