Dodawanie komentarza

Do tematu: "Wywołać"?Skandal!

Komentarze do artykułu: Somnambulizm - lunatyzm

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

"Wywołać"?Skandal!

~Albert

2006-01-04 08:58:50

Po polsku szkody "wyrządzamy", również sobie. "Lunatycy mogą wyrządzić sobie wiele szkód". Wywołać to można wilka z lasu albo Stalina z mauzoleum. Ale podoba mi się użyta składnia, bo rażą mnie kwiatki typu "mogą sobie wyrządzić". Dzisiaj rożni ludzie óżnie piszą i dlatego dobrze jest wiedzieć, że gdzieś ktoś jeszcze pielęgnuje dobry język. No.

ODPOWIEDZ

odp.

~red.nacz.

2006-01-04 12:30:54

my niestety korektorów tekstu nie mamy, ja natomiast nie zawsze zdąże przeczytać wszystkie publikacje pod kątem błędów. Skandal?
   Poprawiono.

ODPOWIEDZ

Lunatyk

~Bartosz Tomczak

2006-05-28 22:52:51

Nigdy do tej pory mi sie nie zdażyło chodzić w nocy podczas snu aż do dzisiaj. Położyłem się jak zawsze u siebie w pokoju we własnym łóżku. W domu są jeszcze dwa inne pokoje: jeden gdzie śpi siostra a w drugim rodzice. Kiedy zasypiałem (koło godziny 0:00) pamiętam tylko, że na dworzu wiał silny wiatr a w pokoju było dosyć zimno. A teraz najlepsze: nagle obudziłem się ponieważ czułem, że leżę na czymś twardym... to była tylko książka mojej siostry, która leżała w jej łóżku. Był środek nocy, a ja nie wiedziałem co robie u siostry w łóżku. Na dodatek leżałem od sciany a ona z brzegu, więc musiałem nieźle się wczołgać pod ścianę. Zdałem sobie sprawe, że lunatykowałem. Bałem się dalej spać, przecież równie dobrze mogłem wyjść na dwór, wyjść przez okno ( a mieszkam na czwartym piętrze)... Mam nadzieję, że to był pierwszy i ostatni lub jeden z nielicznych stanów lunatycznych w moim życiu.

ODPOWIEDZ

lunatykuje

~michas

2006-06-10 17:00:00

najwyzej sie zabije bedzie mi szkoda swojek kobiety

ODPOWIEDZ

LUnatyk XXX

~hiena997@interia.pl

2006-10-21 11:28:17

O moich lunatyzmach mozna by bylo napisac ksiazke i to nie taka cienka:)

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę