Dodawanie komentarza

Do tematu: lądowanie na księżycu

Komentarze do artykułu:

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

lądowanie na księżycu

~Dariusz C.

2006-09-30 10:46:54

od 30 z górą lat różne są opinie na temat lądowania amerykanów na księżycu, niestety jest to totalna fikcja i kłamstwo najgorszego gatunku .W 1969 nie mogli przeprowadzić tak skomplikowaną technologicznie operację.wyścig informacyjny i technologiczny itp. ble ble ble.Amerykanie do tej pory nie dostali się na srebrny glob .A tam jest naprawdę ciekawie...........

ODPOWIEDZ

Co do fikcji

~Wojtek

2007-02-03 06:22:30

Myślę, że fikcją jest również internet. Nie istnieje żadna sieć globalna. Nie ma możliwości kontaktowania się między ludźmi za pomocą sieci. Opinie na temat lądowania na Księżycu tworzy procesor w komputerze, a nie jakaś tam człowiek z drugiej strony kraju. To jest oczywista bzdura. Nie ma internetu!

ODPOWIEDZ

Dowód

~rd

2007-02-11 05:15:33

Precież ESA wystrzliła satelitę który miał dokładnie sfotografować księżyc tylko nie wiem co się z nim stało miał krążyć po orbicie księżyca i stwożyć jego dokładną fotograficzną mapę wtedy napewno byśmy ujżeli pozostałości po amerykańskich misjach oile takowe się odbyły

ODPOWIEDZ

czy ktos pamieta jeszcze zdjec

~mickiewicz

2007-11-04 03:05:31

ia z ksiezycowego ladowania? byly zupelnie jasne nawet flage sfilmowano jak ja amerykanie wbili w ksiezyc
   moja babcia moweila ze ma na dloni pole kaktosow i jak mi przylozy to ptrzez rok nie bede mogl usiasc
   komu wierzyc

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę