Dodawanie komentarza

Do tematu: Loty Apollo na Księżyc

Komentarze do artykułu:

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Loty Apollo na Księżyc

~eryk antykleryk

2008-06-22 23:09:26

Znałem kiedyś kolegę z Kalifornii, który miał nagrania studyjne z Hollywood nagrane podczas lądowania Amerykanów na Księżycu. Nagrania podłapane na radio między operatorami kamer w studio. Kolega ten miał osprzęt do nasłuchiwania rozmów na każdej częstotliwości. Nagrał więc na taśmie magnetofonowej rozmowy między wieloma członkami ekipy, która zmontowała całe lądowanie w studio, a nie na Księżycu. Kiedy słyszałem rozmowy, były podobne do tych prowadzonych między astronautami. Ja mu nie wierzyłem i tak na prawdę nie przywiązywałem uwagi do tych nagrań. Ale dziś, po 17 latach, kiedy wiarygodność lądowania na Księżycu powraca, zaczynam wierzyć w to, co słyszałem w 1991 albo w 1992 roku w Kalifornii. Niestety tego kolegę poznałem tylko raz.
   Uważam, że jest za dużo ewidencji na to, że człowiek nigdy nie wylądował na Księżycu.
   

ODPOWIEDZ

Gwiazdy

~***#1

2008-08-26 23:02:44

Lecąc nocnym lotem gwiazd na niebie nie ma, a po wylądowaniu całe niebo było nimi usłane.
   Prawdopodobnie atmosfera działa jak soczewka .
   
    Od 200 lat dopiero notujemy przemysłowy rozwój a co z poprzednimi cywilizacjami przecież one również mogły się wnieś na orbitę i tam są , tak pewnie ze 100 albo wiecej i pękają ze śmiechu że nawet głodu jeszcze nie wyeliminowaliśmy a o księżycu marzymy.

ODPOWIEDZ

klamczuch

~dsf

2008-09-19 02:26:01

co do ladowania to rozne wersje, ale zeby takie brednie opowiadac to porazka jakas

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę