Dodawanie komentarza

Do tematu: co do misji Apollo

Komentarze do artykułu:

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

co do misji Apollo

~student

2006-01-07 04:16:25

co do opisanej w artykule misji Apollo jest wiele teorii, jedna chyba w szystkim znana opowiada, iz w ogole tego ladowania podobno nie bylo. Z kolej inna juz mniej znana (kiedys o niej czytalem, wiec nie wiem czy dokladnie przytocze tresc artykulu), a wiec mniej wiecej ta druga teoria mowi o tym, ze podczas ladowania bodajze Armstrong wypowiedzial mniej wiecej te slowa "Oni tam sa, na szczycie obwodu krateru, obserwuja nas", ciekawe czego moglo sie to tyczyc, moze ktos o tym slyszal, a moze ktos slyszal jeszcze o innych zagadkach zwiazanych z ww. ladowaniem na srebrnym globie??.

ODPOWIEDZ

inna

~Mag

2006-01-07 04:36:56

Mój ojciec kiedyś mi mówił, że przy lądowaniu lądownika odgłos uderzenia o powierzchnię satelity brzmiał jakby księżyć był pusty w środku, pewnie wyczytal to w jakiejś bliżej mi nieznanej ksiązce.

ODPOWIEDZ

w sumie...

~bondżiorno

2006-01-09 03:05:25

redakcja hotnews moglaby zamiescic takie "ciekawe" ciekawostki;)

ODPOWIEDZ

ludzie na lunie?

~kluska

2006-09-11 15:48:32

tez o tym czytalem ze jakoby ksiezyc jest pusty w srodku.a moze jest calkiem plaski jak kiedys sadzono o ziemi? jak mi wiadomo to chyba jeszcze nikogo nie bylo na tej drugiej stronie, to kto wie :) a co do kosmonautow to byc moze armstrong widzial "ruskich"ale mysle ze chodzilo mu o kogos innego,tylko czy o obcych?
   ps. a kto mi potrafi odpowiedziec dla czego ruscy nigdy nie wyladowali na ksiezycu? pozdro

ODPOWIEDZ

warto wiedziec o księżycu

~SKORPION

2008-09-26 22:49:07

w wyniku uderzenia poczas ladowania wiele godzin po tym zdarzeniu astronauci słyszeli dziwny dzwięk -tak jak uderzenie w dzwon - a dzwon jest pusty w środku - to jest prawda mamy szuczna satelite nad głowami -jeszcze na najstarszych mapach nieba nigdzie nie mozna było zobaczyć księżyca tak waznej planety - bo go wtedy nie było... badania sejsmograficze wykazały że księzyc jest pusty -po powierzchni pył a pod spodem nierdzewka dosłownie- naukowcy nabieraja w usta wodę bo to jest coś niesamowitego , ale fakty sa niepodwarzalne...

ODPOWIEDZ

bardzo ciekawe...

~Socyn

2009-02-04 14:04:24

...a w książce "Przygody dobrego wojaka Szwejka" bohater opowiada, że w szpitalu wariatów, w którym przez czas jakiś przebywał, był także uczony profesor twierdzący, iż we wnętrzu kuli ziemskiej znajduje się druga kula, daleko większa od tej zewnętrznej... Czytajmy Szwejka!

ODPOWIEDZ

oni już tam są

~władek

2011-08-28 21:25:21

też o tym słyszałem,jak również o odbiciach w ich szybach ochraniających twarz

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę