Dodawanie komentarza

Do tematu: Tez zdjęcia są fałszywe

Komentarze do artykułu:

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Tez zdjęcia są fałszywe

~dav

2006-01-08 02:14:05

Przeciez prawie kazdy o tym wie, ze kolorowe zdjecia z misji apollo były robione w studiu Odysei Kosmicznej 2001. Tylko czarno-biala transmisja video jest prawdziwa, a klisza w aparacie się prześwietliła i nie nadawała do niczego.

ODPOWIEDZ

...

~Dragon

2006-01-08 03:49:14

źródło twoich informacji....: ?

ODPOWIEDZ

Tajemnice Księżyca

~Arti

2006-01-09 15:02:26

No co ty!To świstaki nie zawinęły tych klisz w sreberka?A jego zródłem jest paradokument-żart emitowany niedawno przez Discovery(chiba):))

ODPOWIEDZ

Logika!!!

~siedem

2006-01-12 12:16:58

Znając warunki panujące na Księżycu-część z nich opisana w artykule- logiczne jest że te i mnóstwo innych zdjęć jest sfałszowanych.Wystarczy im się dobrze przyjrzeć,tak więc nie jest tu potrzebne żródło informacji,wystarczy "zdrowy rozum"-narzędzie niezbędne do analizy.A co do filmów,to Stanley Kubrick poniekąd przyznał,że został poproszony o nakręcenie filmów z "Księżyca" przy okazji realizacji kultowej "Odysei".Zadanie wykonał w dekoracjach umieszczonych w londyńskich studiach i bardzo potem żałował.Do końca swego życia obawiał się śmierci z rąk jakichś agencji amerykańskich,starając się nie opuszczać posiadłości przypominającej fortecę,co m.in. było powodem uznawania go za wielkiego dziwaka.Mówiła o tym bodajże jego żona w jednym z tych filmów emitowanych w tv bublicznej około drugiej,trzeciej w nocy.Pozdrowienia dla ekipy Hotnews !

ODPOWIEDZ

O logice

~Arti

2006-01-13 11:48:54

Drogi Sidem!O Kubriku się nie wypowiem bo o nim tylko słyszałem,nie znałem Go.LOGIKA i doświadczenie życiowe podpowiadają że jak ludzie o kimś powiedzą że jest wariatem albo złodziejem,to choćby na głowie stanąć i tak nie zmienisz tej opinii(,,logika tłumu').Logika podpowiadała kiedyś że kamienie z nieba nie mogą spadać a ziemia nie może być kulista.Choć WIERZĘ że napęd elektrograwitacyjny jest możliwy(logika fizyki i doniesienia) to bez oficjalnych badań podstawowych,będzie to jedynie idea deprecjonowana przez kurczowo trzymających władzę,jej posiadaczy!!!Twoja logika opiera się na niepełnych danych o fizykochemicznej budowie najbliższej nam przestrzeni(przepraszam ale taki wniosek sam się tu nasuwa)Jest możliwość weryfikacji wcześniej poruszanych zagadnień.Trzeba się skontaktować z grupą zajmującą się amatorskim odpalaniem rakiet wysoko pułapowych!Trzeba poszukać w internecie.Trochę składkowej kasiorki,kupić sprzęt i jazda do roboty!!!Drogo?Daleko?A może skomplikowane?Lepiej postukać w klawiaturę i przelać myśl ulotną na szerokie forum.Zabełtamy w bagienku to może coś wypłynie?Żeby nie było:ja też sądzę że skutki globalizacji,grupa Bilderberg itp.to nie kaczki dziennikarskie ale mylenie teorii z prawdą nikomu nie służy,lecz wprowadza niepotrzebny zamęt.Mając TROCHĘ wiedzy o tym jakie warunki panują na Księżycu ośmielam się poprzeć teorię znienawidzonych globalistycznych wyzyskiwaczy że loty na naszego naturalnego satelitę odbyły się.Jeżeli się mylę,to niech Bóg i siedem mi wybaczą.Tak wynika z LOGIKI!

ODPOWIEDZ

wybaczamy

~noris

2006-02-12 18:19:51

a za pokute proponuje obejżeć strażnika teksasu

ODPOWIEDZ

Lol

~Arek

2006-03-18 15:20:09

nie znacie sie na tym, gadacie brednie
   

ODPOWIEDZ

Re:Tez zdjęcia są fałszywe

~Snowden

2006-04-02 04:45:11

Kubrick zniszczył rekwizyty służące mu do nakręcenia Odysei, żeby nikt inny nie mógł ich wykorzystać. ;]

ODPOWIEDZ

Korzystajmy z własnego umysłu

~mind

2006-04-19 11:52:17

Kubrick,Kubrickiem-a ja myślę że pierwsza misja na Księżyc była udana i być może nawet przy "ich" pomocy,z tego powodu właśnie "bezpośrednią transmisję" przekładano chyba ze dwa razy po to,żeby ją odpowiednio wyretuszować,pewnie w obawie o "nasze zdrowie".Potwierdzają to słowa Armstronga,jednak nastepne to mistyfikacja-po tym jak okazali się niezbyt mile widzianymi przez "tambylców",przecież nie prosili o pozwolenie.Czy na pewno cały kosmos do nas należy?

ODPOWIEDZ

Jakie warunki panują na księży

~grt

2010-09-09 15:20:59

htuyt
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę