Dodawanie komentarza

Do tematu: widzialem dokument o Arce

Komentarze do artykułu: Arka Noego odnaleziona?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

widzialem dokument o Arce

~leon

2006-08-26 03:00:30

Zadziwiajace, ale już w starożytności ludzie odwiedzali to miejsce i pisali, że arka jest na górze cala i nienaruszona. W dokumencie wystapily osoby w róznym wieku, którzy w ubieglym wieku widzieli arkę odsloniętą przez lodowiec; dwóch którzy zabrali ze soba drewno, a jeden z nich byl w środku.Powiedzial, ze widok arki to jakby spełnienie snu. W srodku są przegrody dla zwierząt. poza tym w filmie wypowiadali sie naukowcy nie tylko sceptycy. Na górze Ararat znaleziono bryly soli, która krystalizuje sie w taki sposób jedynie pod wodą. Znaleziono również lawę wulkaniczna zakrzeplą tak jak krzepnie lawa jedynie pod wodą, co świadczy o tym, że ten szczyt był kiedys pod wodą.

ODPOWIEDZ

Panie Leonie...

~dr MaO

2006-12-10 13:39:09

Przpisalem Panu te tabletki, aby bral Pan je rano i wieczorem... Nie wolno o tym zapominac!

ODPOWIEDZ

Arka

~Dave

2007-01-26 21:30:46

Tez ogladalem program ale nie od poczatku wlasnie o dwuch mezczyznach ktorzy poszli tam i jeden wlecial do sirodka do arki. Jak wyszedl to byli bardzo szczesliwi jeden drugiemu robil zdiecie i spadl w przepasc. Niewiem czy to ten sam material co ty ogladales.

ODPOWIEDZ

Arka noego to niezbity fakt!

~jegomosc

2007-11-21 18:32:15

Ja rownierz ogladalem prawdopodobnie ten sam film,zauwazylem ze wszystkie argumenty wymieniane przez wiele uznanych osobistosci swiata nauki byly zadziwiajaco jasne i logiczne
   rownierz dowody przemawiajace za tym ze arka miala idealne proporcje aby byla prakt.niezatapialna...prosze Was o uwagi,informacje na tamat arki

ODPOWIEDZ

arka noego

~klakier

2008-03-15 10:35:56

widzialem ten dokument jest najbardziej ciejawy wladze tego panstwa zabraniajom po nim wchodzic na tom gure czemu ? niewiadomo .jedno jest pewne to tajemnicze .tam musi cos byc

ODPOWIEDZ

również widziałem ten dokument

~Kasztan

2008-11-09 17:23:54

widziałem również kawałek drewna jaki udało im sie z tamtąd wyciągnąć ale niestety jeden z odkrywców owej arki zginął w tamtych górach.... jest jeszcze coć innego - mianowicie potwierdzenie fakty istnienia Arki.
   zdjęcia z innych satelit na których jednoznacznie widać iż owa Arka istnieje ponieważ spoczywa w lodowcy i w słoneczny dzień jest ona widoczna w lodzie w całości.... dobrze pposzukacie w necie a znajdziecie ..... pozdrawiam

ODPOWIEDZ

jaki dokument

~kam

2008-12-13 09:12:26

mozecie podac tytul tego dokumentu

ODPOWIEDZ

dokumenty o ARCE

~Max

2008-12-26 17:28:06

również chętnie bym się zapoznał z tym dokumentem o ARCE. czy wie ktoś gdzie go można znaleźć. ganiam po necie i nie mogę do niego się dogrzebać ...

ODPOWIEDZ

CZy to o ten film chodzi?

~malwina

2009-02-04 22:19:38

Coś takiego udało mi się znaleźć...
   http://video.google.pl/videoplay?docid=-8038696687045874454&ei=EQaKSfXMLovSjgKe4rG9Cw&q=ar ka+noego&hl=pl

ODPOWIEDZ

...i jeszczr to znalazłam

~malwina

2009-02-04 22:22:35

http://www.youtube.com/watch?v=kCFqjcmsE0g&hl=pl

ODPOWIEDZ

komentarz do komentarza

~london

2010-01-05 10:20:18

Zawsze się znajdzie jakiś dr MaO

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę