Dodawanie komentarza

Do tematu: zmiana biegunów ziemskich?

Komentarze do artykułu: Nadchodzi słoneczna burza

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

zmiana biegunów ziemskich?

~ra-v

2006-04-20 12:47:05

czyżby autorzy książki "proroctwa oriona na rok 2012 mieli rację? proroctwa majów spełniają się??

ODPOWIEDZ

Zmiana biegunów ziemskich

~Michał (kreda) 18lat

2006-10-31 13:40:51

Do zmiany biegunów na naszej ziemi z powodu wielkiej burzy moze dojsc ale nie musi.. to zależy od jej haraktreru.. czy pole magnetyczne bedzie sie zgadzac z polem ziemi czy bedzie odwrotne.. w takiej sytułacji czeka nas globalna katastrofa.. w innym przypatku dojdzie do ostrych zabuzen pola magnetycznego ziemi.. cala elektryka przestanie dzialac.. i to nawet na kilka miesiecy.. mozemy zyc bez pradu.. gdyby szlo przewidziec dokladny termin nastania burzy szlo by temu poczesci zapobiedz.. wylączajec wszystkie elektrownie.. i oszczedzajac przy tym dlugotrwala i kosztowna wymiane transformatorow ktore napewno ulegly by spaleniu.. caly czas szukam informacji na ten temat.. wg mnie ludzie powinni o tym wiedziec.. powinno sie duzo o tym mowic.. w telewizji tylko raz spotkalem sie z programem na ten temat.. przerazajace.. ale trzeba cos z tym zrobic.. mysl o naszej zagladzie dla wielu jest apsurdalna.. choc w najblizszym czasie calkiem prawdopodobna.. kazdy naukowiec zajmujacy sie w nimniejszej dziedzinie powinien robic wszystko by uniknac jak najwiekrzych strat w zwiazku z nadchodząca katastrofa.. taka jest moja opinia chodz z tym tematem spotkałem sie stosunkowo nie dawno ale tak mnie zafascynowal ze spedzam przy nim wiele czasu. przepowiednia majow mowi ze w 2012r. nastapi koniec swiata.. pytanie co bedzie po tym koncu??

ODPOWIEDZ

Już chyba się zaczyna

~IRAs108

2006-11-02 13:52:38

U mnie w poniedziałek padł Acces point, a we wtorek konwerter od anteny satelitarnej. Z tym konwerterem to jest tak że nie tylko mi padł, ale innym osobom też. http://skforum.nazwa.pl/viewtopic.php?t=780

ODPOWIEDZ

bzdura

~anonim

2007-11-22 13:59:18

uważam że to kompletna bzdura

ODPOWIEDZ

zmiana biegunow ziemskich

~dianka

2008-05-28 20:00:51

naukowcem nie jestes i z pewnoscia nie bedziesz
   razace bledy ortograficzne na forum pisanym przez ciebie
   harakteru-charakteru
   zapobiedz-zapobiec
   najwiekrzych-najwiekszych
   apsurdalna-absurdalna
   
   absurdalne jest to co piszesz bo teorii o koncu swiata jest mnostwo, najpierw przeczytaj historie majow i dowiedz sie dlaczego faktycznie ich kalendarz konczy sie 2012 i w jaki sposob stworzyli ten kalendarz a dopiero pozniej publikuj ( bez bledow) swoje dziwne teorie
   jedynym zagrozeniem jakie teraz mamy jest globalne ocieplenie i to jest prawdziwy problem, ze sami ziemie niszczymy a nie kalendarz majow

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę