Dodawanie komentarza

Do tematu: eter wraca..

Komentarze do artykułu: Dziwne zachowanie wirnika

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

eter wraca..

~digicho

2006-03-28 23:23:11

Skunksy typu Einsteina dokonali przewrotu w fizyce i mimo sprzeczności z eksperymentami np. późnym Millerem, efektem Sagnaca, drugim eksperymentem Michelsona udało im się zabić fizykę eteru. Dla przypomnienia eksperyment Michelsona-Morleya miał niby dowieść, że eter nie istnieje. W rzeczywistości koncepcją autorów było dowieść, że eter istnieje, co im się za pierwszym razem nie udało. Powtórka tego samego eksperymentu na górze Washington, a więc wyżej n.p.m wykazała różnicowanie się czasów dotarcia światła prostopadle i równolegle do kierunku obrotu Ziemi. Wszystko to było silnym dowodem na to, że obracająca się Ziemia ciągnie ze sobą eter, który "zwalnia" oddalając się od obracającej Ziemi. Jednak te eksperymenty już nie mogły się przebić przez propagandę środowisk żydowskich, który z plagiatora Einsteina zrobili swojego "geniusza". Cofnęli nas tym samym prawie o 100 lat. A tu NAGLE .. po stu latach , he he, taka recz..... :)). Eter wraca.
   Oczywiście przed Polakami sporo zaległości. Dlaczego przed Polakami? Bo tylko w zacofanych krajach ludzie jeszcze zajmują się teoryjką Einsteina. Powinni ją porzucić, kiedy na rynku znalazł się najlepszy dowód na jej nieprawdziwość - czyli żyroskop optyczny.
   Wracając do eteru. To chyba już 10 lat jak od pierwszych donosach o eksperymentach Japończyków z wirującymi stożkami, wokół których pojawiał się gradient sił.
   Eter zachowuje się jak elastyczna ciecz, dlatego pierwotnych 20 równań Maxwella opisujących elektromagnetyzm (których nie znajdziecie w żadnym waszym podręczniku, z wiadomych powodów propagandowych) było podobne do opisu cieczy. Eter ma również pamięć kształtu i ruchu. (Nie mylić z efektem kształtu, dzięki któremu zachodzi np. ostrzenie, czyli dehydratyzacja żyletek w pudełku o kształcie piramidy). O efekcie pamięci eteru sporo można znaleźć u takich badaczy jak Davidson, Grobennikov, Searl (ten od SEG), chociaż mają one tam inne nazwy i nie zawsze są głównym aspektem ich odkryć. Ciekawy również jest efekt pamiętania drogi i kształtu przewodnika przez prąd, który odkrył Sweet. W ogóle fizyka jest ciekawa, chociaż różne "autorytety" i porostu gołodupce umysłowe na uniwersytetach starają się ją hermetyzować do post-einsteinowskiej parodii fizyki.
   "Wy macie pałac a my mamy szałas, ale to nas słuchać"- za Mezo
   

ODPOWIEDZ

digicho

~głupiutka

2006-05-15 16:38:43

podoba mi się

ODPOWIEDZ

hmm

~Raf

2006-05-24 07:20:06

DOBRE !!!

ODPOWIEDZ

eter, zero-point, N-machine

~find me on GG

2006-06-10 11:46:39

Na konf. psychotronicznej w Budapeszcie w pol. lat 90 poznalem osobiscie Suiji Inomate, dal mi ksiazke z dedykacja. Rowniez w tym samym okr. ok 10 l temu swoja publikacje przyslal mi Parahamsa Tewari. Niestety nie byl to odpowiedni adres bo nic nie pojmuje i ich teorii i ewentualnych urzadzen stosujacych w praktyce te alternatywne teorie. SZkoda mi ze te ksiazki ni etrafily do kogos komu mogly pomoc w znalezieniu teg oczego szuka. szkoda ze 15 lat minelo i cala sprawa tzw. darmowej Energii lezy leca coprawda dwa filmy w strumieniu na serwerach wolnosciowych, ale robia one wrazenie materialow nakreconych przed laty Tom Bearden tam sie produkuje jako expert.
   
   dr. Pajak produkowal swoje monografie aleco sie z nim dzieje? kogo to obchodzi?
   
   123

ODPOWIEDZ

eter,orgon,prana ,od,czi

~zalan

2006-06-26 13:00:00

A słyszeliście o polskim odkrywcy eteru Franciszku Rychnowskim,polskim Teslą ?.Zarzućcie na wyszukiwarkach jego nazwisko ,genialny człowiek niestety wyklęty przez polską naukę,dlatego nic onim nie słychać.

ODPOWIEDZ

Darmowa energia to przerazajac

~myslacy

2006-07-24 16:06:39

bardzo slusznie i celnie zauwazyli digicho .....!dlaczego tak zapamietale rzady usiluja ukryc fakt istnienia
   
   latajacych spodkow.Przyczyna jest ciagle ta sam czyli energia ,spodki od pol wieku lataja na innej nie
   
   paliwowej energi ,najprawdopodoniej na energi elektromagnetycznej ,slowem na absolutnie darmowej ktora
   
   wystepuje powszechnie w atmoswerze ziemskiej. Cztery dynastie naftowe i bankowe zdaja sobie sprawe ze
   
   wprowadzenie taniej i krystalicznoczystej energi oznaczaloby koniec napychania pieniedzmi ich podziemnych
   
   skarbcow i absolutnej zwiazanej z tym wladzy nad rodzajem ludzkim.Wlasnie w celu odwrocenia uwagi od
   
   nowych i niemal darmowych zrodel energi prowadzi sie obecnie kilka wojen na swiecie. Tu nie chodzi tym
   
   barbarzyncom i trucicielom ekologi o to ze szybkie wprowadzenie taniej energi wstrzasnie "zasobami
   
   ludzkimi".Barbarzyncom biega tylko o monopol nad energia i z tym zwiazana absolutna wladza nawet za cene
   
   kompletnego zatrucia atmosfery ziemskiej.Jesliby ktos mial watpliwosci to niech sprubuje postawic na swojej
   
   posesji zwykly wiatrak!! ktory da mu energie dla siebie i dla najblizszych sasiadow.Niech sprubuje postawic
   
   kolo lopatkowe na rzece!? O nowych odkryciach darmowych energi to strach wspominac ... starozakonni
   
   lichwiarze od razu maja paragraf na takiego odkrywce,(jak nie terorysta to antysemita lub klamstwo
   
   oswiecimskie.
   Taki czlowiek bedzie mial mnostwo biurokratycznobankowych barier nie do przejscia zadna miara,(tj-
   
   Licencje ,zezwolenia ekologiczne,zezwolenia urbanistyczne ,miejskie ,wiejskie,stanowe ,opinie bieglych,
   
   ekpertow,saiadow,sezwolenia ornitologow i agencji d/s ochrony dzikich zwierzat ponadto przerozne podatki
   
   ,wat a przedewszystkim kosztowne ubezpieczenia i zabezpieczenia jak rowniez koszta manipulacyjne a jesli
   
   ciagle bedzie mu to sie ...oplacalo....!!i wciaz bedzie nie posluszny!! to "miedzynarodowy" paragraf o
   
   terroryzmie usadzi go skutecznie.
   
   ponizej linki o nowych i darmowych zrodlach energi
   
   
   http://www.ndw.v.pl/art.php?nr=431
   i grawitacja
   http://www.ndw.v.pl/art.php?nr=417&kom=1
   polecam takze :
   http://www.free-energy.cc/ .....!!!!
   
   http://www.theverylastpageoftheinternet.com/menu/scams/scam_watch.htm
   perendev-power.c om/
   http://www.rematinc.com/countdown.html
   http://www.sisrc.com/index.htm

ODPOWIEDZ

od digicho

~digicho

2006-08-09 19:23:55

1. N-machine DePalmy czyli Faraday homopolar generator to jest bardzo obiecujące urządzenie. Obecnie w Stanach trwają prace nad spawarkami przy ich użyciu na dwu uniwersytetach. Znaczy, że coś się dzieje. Jeśli chodzi o model Tewari no to powiem tak modeli atmów Ci u nas dostatek, ale z mało z tego wynika.
   Hmm, w noweli Alchemik którą możecie przeczytać na czytelnia.za.pl jest fajny motyw w którym poczatkujacy (bo po zaledwie 10 latach poszukiwań ;-) alchemik zwraca się do starszego alchemika, który już potrafi czynić złoto z prośbą o naukę, A stary mówi mu tylko jedno słowo: "Spróbuj!!". Tego nam własnie brak. Gadamy, wymyslamy teorie, budujemy modele teoretyczne, ale nie próbujemy tego zrobić. Dlaczego? Ze strachu (Przed urojonymi lękami, przed strachem starty czasu, przed strachem realizacji marzeń, itd). Większość z Was, którzy są zainetersowani darmową enrgią ma paskudny zwyczaj zrzucania na barki innych tego, co powninni sami zrobić. Po prostu trzeba postawić czasem na jedną kartę, wybrać jakes urzadzenie, przysiąść i stać się w nim specjalistą, a w końcu spróbować-czyli działać. To jest w zasięgu każdego. Tak wiem że ZWOW niskie, że robienie idzie jak po gruzie, wszystko idzie dowlony schemat elektroniczny ale ten od darmowej energii nie idzie..znam to bardzo dobrze...Dlatego się modlę i afiruję.. bo niektóre blokady nie są nasze a niektóre są .. i wiecie póki co jest remis... :)) Modlitwa za Michalem Relfem na stronce www.mrhopen.reublika.pl.
   2. Rychnowski. Tak już zdążyłęm go poznać. Nawet zeskanowałem najważniejsze książki Rychnowskiego dostępne w Bilbilitece Narodowej. Teraz musze je wrzucić na ww. stronkę . Przy okazji jedna pozycja jest po niemiecku ale pisana przedwojenną składnia w zdaniach złożonych (wielokrotnie). Taki Mostowicz po niemiecku. W każdym razie przy użyciu translatora tłumaczy się to bardzo topornie...Apel . Może ktoś jes dobry z Niemca i chce pomóc przypomniec wielkiego naukowca.
   Póki co udało mi się odkryć, iż Rychnowski znał prawo wiążące ciśnienie i elektryczność. Nazwałem je efektem pnuamaelektrycznym Rychnowskiego. Ten facet był wielki. Rychnowski zaobserwował np. wpływ eteroidu na ruch mas, podważył model grawitacyjny pzryciągania planet na rzecz opartego na ładunkach różno i jednoimiennych, itd.. Pierwsze odkrycia Reicha były w rzeczywistości odkryciami Rychnowskiego. Reich wypłynał ze swoim orgonem w parę lat po śmierci Rychnowskiego. Zaskakujące, prawda. Będzie bardziej gdy powiemy, że eteroid Rychnowskiego nie różni się od orgonu Reicha. Bańki plazmy Rychnowskiego to biony Reicha. Do tego Rychnowski opublikował zdjecia baniek. Na koniec trzeba stwierdzić, że technologia eteroidu/orgonu jest dziś używana do celów kontroli umysłu na globalna skalę zamiast do uzdrawiania jak sobie życzył Rychnowski- dzięki Reichowi... Cóż, Rychnowski też nie był bez wad, zabrał tajemnicę swojej maszyny uzdrawiajacej oraz sposób skraplania eteroidu i wiele innych do grobu. Ehh, nie można chcieć zmieniać systemu budując rzecz która ten system zniesie i jednocześńie oczekiwać, że ten sam system za to wynagrodzi. Wynagrodzi za co? Za urzadzenia, które znoszą system? Rychnowski walczył z kapitalizmem, komunizmem, anarchią, lichwą, wojną, ale najbardziej sprzeciwaił się materializmowi. Chciał go osłabić dając ludziom swoją maszyną uzdrawiajacą ale jednocześnie chciał na niej zarobić- czyli oczekiwał że niszczony system odwzajemni mu się nagrodą... Błąd. Podobnie myślą dzisiaj wynalazcy darowej energi urzadzeń, które uniezalezniają od systemu albo od centrum dystrybucji, czyli np. urzadzęń które nie wymagają żadnego paliwa albo centrali.. System się im nie odwdzięczy. Raczej zniszczy.
   3. Bearden. Mimo coraz większej propagandy przeciwko temu człowiekowi, wiem, że w dokumentach dotyczących darmowej energii szukał prawdy. I jestem przekonany że wiele jego konceptów jest prawdziwa. Ci co nazywają go dezinformatorem kłamią. Wywowody teoretyczne na niektórych dystyngownaych sitach uniwersteckich "burzące" np. jego koncepcje składania skalarów są śmieszne w kontekście eksperymentów doświadczalnych na innych uniwerystetach np. Nimtza.

ODPOWIEDZ

poprawaka

~digicho

2006-08-09 19:34:57

model niegrawitacyjny Rychnowskiego przyciagania ciał niebieskich nie był - jak błednie podałem przed chwila - oparty był nie na ładynkach/potencjałach jedno-, różno- imiennych (jak w elketrostatyce), ale był oparty na ładunkach równych (odpychanie) lub różnych( przyciąganie). www.mrhopen.republika.pl

ODPOWIEDZ

Marycha

~Jerry

2006-10-26 02:19:24

Przestań bracie palić to świństwo masz strasznie duzo dziur w swoim eterze i idzi do szkoły jeszcze raz...

ODPOWIEDZ

"Efekt kształtu"

~etermachina@wp.pl

2009-04-16 01:29:02

... Oczywiście nie chodzi o Grobennikova, lecz Grebennikova, kolego...
    odkrywcę struktur ekranujących grawitację...
   Pozdro
   Waldemar
   PS Uwagi b. trafne

ODPOWIEDZ

Eter - Grebennikov

~Flamel

2010-01-22 10:18:57

Witam, pomylił Kolega nazwisko odkrywcy zjawiska EPS (tzw. Efektu Porowatych Struktur)
   Wiktora Stiepanowicza Grebiennikowa (Nie: Grobennikov, jak Kolega podał).
   Podaje stronę www (w jęz. rosyjskim) z książką Grebiennikowa: www.bronzovka.narod.ru
   Pozdrawiam
   W.Gajewski

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę