Dodawanie komentarza

Do tematu: Podróż mózgiem w Kosmos to bar

Komentarze do artykułu: Kosmiczna podróż we własnym łóżku

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Podróż mózgiem w Kosmos to bar

~JU.

2010-03-06 21:13:45

Podróżowałem mózgiem JU. Byłem poza Układem Słonecznym i widziałem statki kosmiczne obcych inne niż nasze Ziemskie statki kosmiczne. Dla mnie było to bardzo wielkie cierpienie w wieczności, ale cel osiągnąłem bo stwierdziłem, że ma być inwazja na naszą Ziemię i to się sprawdziło. Mózgiem można zabić obcych i można uratować ludzi na Nowej Ziemi. Wkrótce będzie straszliwa wojna jakiej ludzie nie pamiętają. Kto jest profesjonalistą, ma najlepszy okręt kosmiczy i najszybszy komputer ten wygra z andronami z poza Układu Słonecznego. Należy pozbyć się z Planety Ziemi fałszywych proroków, polityków, ludobójców, wandali, zboczeńców bo to cyfrowe cyborgi na usługach obcych bezwzględnych szatanów. Czas nagli. Na Watykanie mieszka Lucyfer Ratzinger z obcymi ! Uważajcie ludzie bo to nie żarty ! Zginą miliardy ! Innych doznań nie opiszę bo i tak przeciętny człowiek tego nie zrozumie !

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę