Dodawanie komentarza

Do tematu: UFO albo dezinformacja

Komentarze do artykułu: UFO na Księżycu - część 1

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

UFO albo dezinformacja

~GG 9033093

2006-06-01 03:27:00

Na Ziemi są jeszcze ciekawsze rzeczy jak zaawansowana cywilizacja nie dajanca się namierzyć przez żaden znany system obrony dała się zauważyć.Są w tej chwili powłoki metamorficzne jesli ktoś nie wie co to takiego to niech przypomni sobie Predatora nie wiem na jakiej zasadźie tam dźiałał ale ten co opisuje opiera się na nanochromatycznych zwierciadłach i światłowodach.
   Nie każdy zdaje sobie sprawe że gdyby ropy zabrakło już 20 lat temu to widźieli byście samoloty mkąnce z prendkościami nieosiąngalnymi dla rakie nawet teraz.
   MHD(AJAKS rosyjski czy ameryakńska AURORA czy samoloty tego programu takie jak TR3B wirująnca plazma Hg i dróga w przeciwnym kierunku "antygrawitacja")

ODPOWIEDZ

UFO albo dezinformacja

~Cyclops 8735335

2006-06-08 08:54:48

tak to prawda wszystko jednak zależy od wielkich rządów w śwecie liczy się pieniądz takim prawem żyje dzisiejsza ludzkość chociaż sa na tym globie jeszcze ludzie którzy odkrywają i dają ludzkosci swe pomysły. Załużmy antygrawitacja prawdopodobnie już ktoś odkrył to w laboratorium swojim tylko rząd nie che tego aby wysżlo na śwatło dzienne.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę