Dodawanie komentarza

Do tematu: Czyż to nie zabawne

Komentarze do artykułu: UFO na Księżycu - część 1

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Czyż to nie zabawne

~Alternatyw

2006-04-06 04:38:11

że na tej samej stronie jest też artykuł dowodzący że lądowanie Amstronga na księżycu to fikcja? Zdecydujcie się na coś. To wylądował czy nie?

ODPOWIEDZ

...

~red.nacz.

2006-04-06 05:23:23

podaj mi link do tego artykułu bo sobie nie przypominam.

ODPOWIEDZ

O qrczak

~Alternatyw

2006-04-06 11:18:24

wypad mi tylko przeprosić, a właściwie to nawet P R Z E P R O S I Ć, żeby było jasno i wyraźnie. Pomyliłem się, a właściwie to pomyliło się. Artykuł o tym czytałem już bardzo dawno i jak zobaczyłem ten dzisiejszy od razu mi się przypomniał. Tylko że... to dyskusja pod artykułem była o tym że lądowanie swingowano. A nie sam artykuł. Chodzi mi o ten felieton - http://hotnews.pl/artnauka-336.html Powinienem był najpierw go sobie odświeżyć zanim palnąłem. Jeszcze raz PRZEPRASZAM>

ODPOWIEDZ

odp.

~red.nacz.

2006-04-06 13:29:39

tamten artykuł był tłumaczeniem materiału NASA -to tak na marginesie.
   Jeśli chodzi natomiast o sfingowane lądowanie na Ksieżycu wyróżniamy 3 możliwości:
   1. nikt nigdy nie lądował na Ksieżycu
   2. część nagrań z Księżyca nie była nagrywana na Księżycu
   3. wszystkie nagrania pochodzą z Księżyca
   
   Jestem zwolennikiem pkt. 2. co niebawem udowodnię.
   
   Za bzdurne komentarze niestety nie mogę ponosić odpowiedzialności.

ODPOWIEDZ

za`prawde naukowcy i odkrywcy

~czytajacy

2006-05-29 12:23:34

Naukowcu i odkrywcy
   Sa bestialsko i skrycie mordowani przez sluzby tz specjalne tak i w tym przypadku prawda jest znana tylko niewidzialnym naczelnikom tz, barbarzyncom .Brbarzyncy w tej chwili nauczaja idiotycznej i przestarzalej teori ewolucji darwinowskiej w najwiekszych uczelniach swiata.To tak jak gdyby wykladac i udawadniac ze baba jaga istnieje i lata na miotle z dopalaczami a kazdego ze studentow ktory by zakwestionowal istnienie babay jagi wyrzucac z uczelni lub oskarzac o teroryzm wzglednie o ksenofobie.

ODPOWIEDZ

UFO NA KSIĘZCU

~RUSTIX

2007-02-19 16:40:13

JESTEM ZA 2 TEORIĄ ZE CZĘŚĆ MATERIAŁU NIE BYŁA NAGRYWANA NA KSIĘZYCU GDYBY AMERYKANIE POKAZALI TO CO NAPRAWDĘ ZOSTAŁO NAGRANE...

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę