Dodawanie komentarza

Do tematu: Niewygodne zdjęcia...

Komentarze do artykułu: UFO na Księżycu - część 1

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Niewygodne zdjęcia...

~BioComp

2006-04-22 20:05:19

NASA dlatego sfabrykowała zdjęcia z powierzchni księżyca na ziemi, ponieważ na tych oryginalnych były obiekty UFO - co napewno dla nich nie było na rękę.

ODPOWIEDZ

Nasa a ufo

~Karolina z Gliwic

2006-06-05 13:31:16

Zgadzam się z tym w 100 procentach!!! NASA coś ukrywa jestem tego jak najbardziej pewna-to oburzające i irytujące!!!!Tak nie może być !!Czyż nam nic więcej się nie należy???Nie bójcie się o wiarę,my tylko chcemy wiedzieć jak inni,chcemy po prostu wiedzieć o różnych zjawiskach.Prosimy więc o bardziej szczegółowe odpowiedzi,recenzje itp.Jeśli chodzi o ufo,zjawiska tego typu itd.Nie będę się wypowiadać,ale byłam świadkiem czegoś i jeśli czytam różne recenzje pochodzące "niby" od jak najbardziej prawdziwych dowodów jakie dają nam NASA to jestem pod nietypowym "złym wrażeniem" jakie dają nam nieprawdziwe,zbyteczne,i fałszujące dla nas informacje!!Jestem oburzona!!!

ODPOWIEDZ

...

~ProfesoreK M.

2006-06-06 06:48:02

Ja tez jestem pewny w 100% NaSa cos ukrywa tysiace ludzi mowi ze widzieli ufo nie wszyscy mowia prawde moze to byc wytwor wyobrazni... . Moim zdaniem NASA ukrywa dlatego ze ludzie mogli by patrzec na zycie z innej strony a nawet moglo by to zabic religie. Teraz UFo jest tak slawnym zjawiskiem ze nie ma co ukrywać jednak moze byc gorzej. Napewno gdzies daleko insteje zycie. I bardzo ciekawe czy wierza w taka sama albo podobna religie jak my... . Sam widze czesto w lecie rozne zjawiska na niebie i nie uwazam odrazu ze to ufo ale bardzo prawdopodobne. Sam sobie sprawdz w sierpniu w nocy na niebo beda male kulki znikajace ruszajace sie i zatrzymujace. W sierpniu najlepiej widac teraz tez mozesz sprawdzic tylko mniejsze prawdopodobienstwo ze zobaczysz. Dziwne ze tego Zadne teleskopy nie widza :/ moze dlatego ze teleskopy dzialaja z bardzo duzym przyblizeniem jak cos tam czasami mignie to nikt nie zwraca uwagi.

ODPOWIEDZ

prawda

~Cyclops

2006-06-08 08:49:40

Prawda jest taka że napewno coś jest gdzies niema rzeczy nie możliwych nie jesteśmy sami na tym pustkowiu planet i gwiazd itp. gdzies musaiło byc i sie rozwijac inna cywilizacja. Nasa wraz z żądem USA jak i Rosji wmawia ludzkości że to co lata nad naszymi głowami to nie prawda prawdopodobnie chcą ukryć prawde że nie tlyko możemy np. kozystac z węgla ropy itp. aby zrobic energire elektryczną pomyslcie sa wielkie koncerny które zarabiaja miliony dolarów , a teraz ktos na drugiej sttronie globu zorbił urządznie które wytwarza energie elektryczna bez urzycia zewnętrznych surowców. przypuszczacie co sie stanie koncern ten zablokuje ten patent aby się nie pzredostał na światło dzienne taka jest prawda niestety okrutna

ODPOWIEDZ

Wtam...

~bradi

2006-06-13 07:04:35

Witam,
   postaram się zrobic pare zdj. z migających kulecek na niebe sam widiałem.
   Na moje oko patrzec z ziemi wygladało to na 0,5 mm grubosci postaram sie zrobic zdjecia. dołacze ztrone pl z tymi zdjeciami.

ODPOWIEDZ

cała prawda

~Sato Doro

2006-07-25 02:58:18

Jeżeli chcecie znać prawdę o obcych zainteresujcie się amerykańską ekspedycjią , oficjialnie naukową na Arktantydę w 1947 roku . Jeżeli będziecie dość dociekliwi zrozumiecie również motywy kierujące NASA , dotyczące lądowania na srebrnym globie , jak i kwestii wypraw księżycowych wogóle .

ODPOWIEDZ

LĄDOWANIE NA KSIĘŻYCU

~edek

2008-07-24 19:29:56

Część zdjęć musiała być sfabrykowana, ale muszę Was rozczarowac, bo nie z powodu żadnego UFO Tylko poprostu dla propagandy, oryginały były tak słabe że opinia publiczna by się mocno rozczarowała!! a podatnicy rządali by zwrotu olbrzymiej kasy przeznaczonej na PROJEKT APOLLO!! Musieli trochę ubarwić, aby zadowolić publikę... to polityka

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę