Dodawanie komentarza

Do tematu: E tam ropa!

Komentarze do artykułu: Gdzie jest ropa?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

E tam ropa!

~RT

2006-07-13 02:14:40

No co wy,nie oglądacie TVNie czytacie gazet!?G.W.Bush nie może spokojnie spać że takie niedemokratyczne,wredne araby albo Persy mają w swoich łapkach tyle dobra,tak ważnego dla WSZYSTKICH ludzi na całym wiecie!.On tylko pragnie nieść kaganek demokracji.Nieprawdą jest,że boi się,że Iran obali petrodolara(przez co może zagrozić światowej pozycji USA)przechodząc na rozliczenia za ropkę w Euro!On tylko pragnie żeby na Świecie panował pokuj i dobrobyt a dzieci się uśmiechały(dla niego caly świat to USA,reszta to kolonie).Nie bądzcie złośliwi.G.W.Bush jest miłującym pokuj orendownikiem wolnej konkurencji.On przestrzega swoich zasad(i egzekwuje je wobec innych ale sam je łamie kiedy mu tak wygodnie)!.Jakiś chochlik drukarski wstawił mi nawiasy z dziwnymi tekstami,ja tego nie pisałem!:))To mówiłem ja,Jarząbek.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę