Dodawanie komentarza

Do tematu: Elektrownir atomowe

Komentarze do artykułu: Czarnobyl 1986-2006

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Elektrownir atomowe

~Paweł Par

2006-08-18 02:08:13

Elektrownie atomowe niepowin powstaci bo tojest wdatek jakih mało bo to ilesi kosztuje.
   A pozatem ten kto chce mieci taki burdel jak na czarnobylu prosze bardo ale nieh nikt mi niemywi że miałem racje bo jakasi elektrownia atomowa wybuchła, jusz jest lepsza elektrownia wodna.

ODPOWIEDZ

Dramat

~Krzysto

2006-09-25 04:52:37

Pawle proponuję Ci popracować nad językiem ojczystym.

ODPOWIEDZ

Co jest lepsze?

~Cien

2006-11-10 00:53:51

Jak byś się szczerze zastanowił i wiedział jak działają reaktory byś wiedział że elektrownie które były kiedyś bdowane i używały jako moderatora węgiel już nie są budowane. Przyczyną pożaru w reaktorze w czarnobylu był właśnie ten węgiel. dzisiejsze reaktory w razie czego się przetopią i będzie wszystko w kupie a nie unoszone ciepłym powietrzem w góre. A jescze jedna sprawa jak myślisz co jest lepszy elektrownia jądrowa czy elektrownia cieplna przez którą jst wiele schorzeń cywilizacyjnych postęp i technika ma swoją cene pamiętaj o tym.

ODPOWIEDZ

elektrownia wodna?

~booggie

2010-05-16 20:17:24

stary proponuję:
   1. nauczyć się pisać,
   2. nauczyć się mówić,
   3. zagłębić wiedzę z fizyki i oczywiście zrozumieć zasadę działania reaktorów,
   4. poczytać o francuskiej wodnej mega-elektrowni, o tym jak wiele złego wyrządziła, nie tylko poprzez wyludnienie wielkiej połaci, ale też przez następwstwa zmiany naturalnego biegu rzeki.
   
   życzę logiki

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę