Dodawanie komentarza

Do tematu: W Biblii o Czarnobylu

Komentarze do artykułu: Czarnobyl 1986-2006

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

W Biblii o Czarnobylu

~Raynold

2006-04-27 10:49:55

Za oficjalną przyczynę katastrofy uznano tzw. "błąd człowieka”. Tymczasem w dobie komputerów i kosmosu, coraz częściej na Ukrainie w przyczyny wybuchu "angażowane” są czynniki mistyczne, a nawet UFO. Skąd mistyka? Czarnobyl, w tłumaczeniu na język polski określa roślinę piołun. Stąd niektórzy uważają katastrofę reaktora w Czarnobylu za urzeczywistnienie się wydarzeń zapowiedzianych już w Apokalipsie św. Jana (8, 10-11): "I trzeci anioł zatrąbił: i spadła z nieba wielka gwiazda, płonąca jak pochodnia, a spadła na trzecią część rzek i na źródła wód. A imię gwiazdy zowie się Piołun. I trzecia część wód stała się piołunem, i wielu ludzi pomarło od wód, bo stały się gorzkie.” (Biblia Tysiąclecia, Wydawnictwo Pallottinum, 2003)
   
   Może to UFO ugasiło pożar
   - Coś w tym musi być prawdy - przekonywał nas Iwan Kirymow, mer Iwankowa. Były dziennikarz obsługujący katastrofę czarnobylską dla mediów, później deputowany. - Kilkadziesiąt godzin przed awarią, na sarkofagiem unosiła się błękitnosrebrzysta łuna. Widziano także jakieś dziwne obiekty.Mer Kirymow, dziennikarz i polityk, przyjaciel Julii Tymoszenko nie starał się nas przekonywać do ufologicznej wersji katastrofy. Po prostu nas o tym poinformował. Później, dotarliśmy do publikacji w rosyjskojęzycznej prasie, informującej o pojawieniu się nad sarkofagiem, w nocy z 25 na 26 kwietnia 1986 roku, kuli światła poruszającą się po niebie. W pewnym momencie "ze świecącej kuli wystrzeliły dwa jasnomalinowe promienie, prosto w płonącą elektrownię. Ponowny pomiar wykazał, iż poziom promieniowania spadł z 3000 do 800 milirentgenów na godzinę. Zbieg okoliczności?
   
   Gazeta codzienna Nowiny

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę