Dodawanie komentarza

Do tematu: Teorie ehh

Komentarze do artykułu: Nasz wtórny Wszechświat...

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Teorie ehh

~cyc

2006-05-06 05:57:53

A niby z czego powstał ten wielki wybuch, z niczego?

ODPOWIEDZ

cczarna materia

~sadam

2006-05-08 15:30:47

Wielke bum zapewne było nie raz.Co się skurczy to wybuchnie.
   A co do różnorodności światów to sądzę że wszystko ma odpowiednik w przeciwieństwie.
   Dlatego cały wszechświat ma brata bliźniaka w postaci czarnej materi a czarne dziury są jedynymi z ciągów komunikacyjnych po między nimi.
   Gdy się bliźniacy zejdą i uściskają to będzie dopiero BUMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

Pomieszanie z poplątaniem

~mieciu

2006-05-08 23:00:59

Tzw. ciemną materie w kosmosie stanowią czarne dziury, jednak (prawdopodobnie bo nikt jeszcze tego nie sprawdził, i chyba nigdy nie sprawdzi) są one w najlepszym wypadku tylko jednostronnym łącznikiem między wszechświatami. Teoretyczna możliwość przejście do innego kosmosu istnieje tylko przy wejściu w obracającą się czarną dziure, ale przy kolejnym przejściu przenosimy się do jeszcze innego świata i tak w nieskończoność... Powrotu do naszego pierwotnego wszechświata nie ma. Jedynym rodzajem czarnej dziury, gdzie istnieje możliwość wejścia w wczarną dziurę i powrotu do domu jest tzw. naga osobliwość. Niestety przy przejściu chociaż jednej osoby załamałyby sie prawa fizyki... Obracająca sie naga osobowość daje możliwość cofania się w czasie, czyli prościej mówiąc cała fizyka po takim przejści bierze w łeb ( skutek poprzedza przyczynę itp.) Nie sądze jednak by kiedykolwiek udało nam się przekroczyć barierę horyzontu zdarzeń czarnej dziury, gdzie nawet elektrony w atomach są "wbijane" do jądra atomowego!!

ODPOWIEDZ

bla bla bla

~czarny qń

2006-06-19 01:30:54

a świstak siedzi i zawija w sreberka

ODPOWIEDZ

do CYCA!

~Ferdek Kiepski

2006-09-15 13:59:33

To mówi Ci twój tata Ferduś - "frzehświat" istniał istnieje i istnał bedzie !

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę