Dodawanie komentarza

Do tematu: Brednie

Komentarze do artykułu: Burza i komórki - czego unikać?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Brednie

~czarownik2@o2.pl

2006-08-12 10:30:29

To nie prawda co ma piernik do wiatraka Porazenia przez pioruny powstawały juz przed wynalezieniem telefonu. A jak naprzykład wytłumczyć uderzenie piorenem krowy pasącej sie na polu morze miła komurke.

ODPOWIEDZ

Czytaj uważnie

~Jarlax

2006-08-31 10:35:07

Artykuł mówi że telefony mogą wzmocnić obrażenia spowodowane piorunem a nie że są przyczyną porażeń (chociaż zwiększają szanse).

ODPOWIEDZ

kkhloj

~j44

2006-09-13 00:17:58

komórka sie pisze przez Ó

ODPOWIEDZ

burza i komórki

~blacha

2006-11-02 09:47:53

brednie?mieszkam w Nowym Sączu moja koleżanka wracając z pracy w realu,schowała się przed burzą pod mostem.W międzyczasie jej znajoma z działu zadzwoniła do niej na komórkę i stało się nieszczęście trafił ją piorun,jej niestety nie udało się uratować.

ODPOWIEDZ

czytaj dokladniej

~SpLiTeR

2006-11-04 02:32:12

Czarownik, ty czytaj dokladniej co jest napisane!! nie pisze ze pioruny sa powodowane przez komurki tylko ze komurki moga przyciagac pioruny (pewnie ze wzgledu na swe male pole magnetyczne)

ODPOWIEDZ

omg

~sp

2008-09-16 23:31:29

boze, czy Wy wszyscy jestescie tacy glupi? Ten text jest w miare prosto (mimo ze nie zbyt fachowo) skonstruowany, a ludzie czytaja i dalej nie rozumieja. KOMÓRKA NIE ŚCIĄGA PIORUNÓW, jedyne co to moze spowodowac wieksze obrazenia jak juz cos Cie uderzy... mi to obojetne czy spali mnie calego czy bez komorki przetrwa mi paznokiec u stopy...

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę