Dodawanie komentarza

Do tematu: Ś/WIdzieć...PRZED!!!

Komentarze do artykułu: Asteroida minie Ziemię

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Ś/WIdzieć...PRZED!!!

~ŚWITaNIE?C!

2006-08-26 02:28:29

A pamiętacie tego z 14.06.02r???
    Odkryto...znaczy SMRÓD po nim zobaczono DOPIERO po 3 dniach...17.06.02r!!!
    Nadleciał od...SŁOŃca...
   
    "Zabawne" wydaje się TU przytoczenie SNU.../www.nautilus.org.pl/ gościa,który
   WIDZIAŁ/b.realnie.../ DOKŁADNIE podobny SENariUŚZ:
    WZniósł się był w kosmos...gdzie poczuł za plecami...TAK,ATAKOwał...? Nie ,wał wody
   pojawił się /20-30 km wysokości...BOGAtelKA.../dopiero gdy OWE KOSMOrderCZE ciAU:O...
   do OceaNU wleciało...
    RÓWNIEŻ...nadleCIAŁOd SŁOŃCA...
   
   KOD 17 nastki poJAWia się jw.1-szy lipca...17.czerwca...A NT 7...???TEN ...znaleziony także 02r?
   Ma uderzyć w 2019...AWięc po 17-latach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    K 17-oznacza KONIEC...
   
    DOKładnie 9 dni przed : 05.06.02r...ok.3 w nocy...ŻONA...budzi się STRASZNIE PRZERAŻONA...
    wstaję i MÓWIĘ:
    Na dniach pojawi się meteor.../nagrane na TAŚMIE!!!/Ję się potem z siebie!!!SIeDe"M"x7???SkądWIeśz?
    PO proSTU% pewność...Taka mnie wtedy naszła...
    120 meteor przeleciał o 9 śr.od ZieMI???T 9-tki???Czy KOD 2019???
    AWiecie co się stało 19.2.02r???TU k.K-lina...rozpętała się POTWORNAwałNICAaaaa...11-km WAŁ chmuRunął
   na OKOlice jak...DZIKA BESTIA...ZGinął 1-eden człeKobieta...przywalona drzewem...
    Ja zaś musiałem przejechać pod takowym k.kościoła...zwalone na napis na drodze: 28.05.00r...smoka!
    28.5???
    KOD...pasa asteroid!!! 5-ta "planeta" wg.prawa Titus-Body=...28...!!!
    19.12...ur.się M.Matka i teściowa.../rok różnicy.../..."Zabawność" syTUaKcji polegała na tym,że...
   tego dnia 2x spotkałem na swej drodze/LIstonosza.../...PIŁKI?czort?
    18.02.02r...miałem SEN-WIZJĘ...przysnąwszy na kanapie...ok.18...?????????????????????????????
    ŚNIły mi się M.Ś/17!!!Korea.../ AWszystkie PIŁKI wykopane...lecą w KOSMOS...TAMże zbijają
   w jedno ciało a ONi...WYKOPUJĄ je na ZIEMIĘ>..jako METEORYT!!!
    Wizja była NADer wyrazistą...
    Pierwsza piłka...blokowała wjazd na posesję K...52!!!Owe słynne 52/52-:-53 12.07!/ z...
   GROBOWCA...jednego z Faraonów...w Egipcie oczywiście gdzie napisano:
    THOT...bóg mądrości/s.ENKI.../ zwykł WYzywać LUDZkość...do gry w 52...No i...WYGRY WAU...naj-
   częściej...
    A TY"M"RAaaaaZe"M"?NO???
    Druga piłka...k.wł. skrzynki pocztowej nr...9...
   
    Owego feralnego dnia 19.02.02r...wydarzyło się ?????????????
    Np.nasTĄPIŁO...niespodziewanie silne TĄPNIĘCIE w k.miedzi...m.ur.M.Mojej: 19.12...
    A Teściowa...też z 19.12...akurat przyjechała do mnie...
    GRUdzień?KONIEC...
    JAK myślicie???KTO...SEPOGRYWAaaaaZ-NAMi???
   O 2019r...pisałem już...ŁĄCZY się z 33...moim wiekiem!!!CHOLera:TRUMny??? Mam 66 w 2019!!!
    Rzecz o KATowicach z 1986r...wizja KONTAKTowca...
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę