Dodawanie komentarza

Do tematu: Przepowiednia Oriona?

Komentarze do artykułu: Słońce na wstecznym?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Przepowiednia Oriona?

~witek

2006-08-29 00:11:47

Jak to sie ma do roku 2012 i przebiegunowania Ziemi?
   Poczytajcie o 2012...
   np na nautilus.org.pl

ODPOWIEDZ

Przepowiednie - brednie?

~some1

2006-09-04 03:34:13

Z tego co czytałem to przebiegunowanie ziemii jest rzeczą normalną, ale może to ja się nie znam :)
   

ODPOWIEDZ

Koniec świata Pani Popiołkowa

~RT

2006-10-01 03:00:45

Możliwe że będzie to miało jakiś (może podstawowy) związek z tym co może nadejść.Mówi się coraz częściej że obecne ocieplenie naszej atmosfery doprowadzi za jakiś czas do małego zlodowacenia,jak to miało miejsce około osiemnastego wieku!.Czy z tego powodu mamy sobie zatruwać życie że nadchodzi,być może,nieuniknione?Na coś trzeba umrzeć.Nie jesteście nieśmiertelni a tak często o tym zapominacie!!Ludkowie kochani,jako Szara Masa
   i tak nie macie na to wpływu.Amerykanie pt.George W.Bush i ci którzy za nim stoją i tak będą Wam wciskać kit że jesteście bardzo zagrożeni przez Alkaidę i inne ugrupowania (które notabene sami utworzyli) i robić wszystko by zapowiadany Armagedon nastąpił(bo starają się przeciwdziałać temu co przepowiedziano,a mianowicie że USA upadnie w ciągu najbliższych pięćdziesięciu lat jak każde wcześniejsze Imperium na tej planecie).Świadkowie Jehowy nachodzić Was będą co sobotę żeby dodatkowo straszyć i ewentualnie wciągnąć w swoje szeregi(wszyscy potrzebują kasy-oni też!).Najwyżej skoczą w górę obroty supermarketów przy wykupowaniu żywności oraz,może niektórych firm budujących schrony dla naiwnych.ŻYJCIE KARZDYM DNIEM TAK,JAKBY MIAł BYĆ OSTATNIM W WASZYM ŻYCIU a zobaczycie że takie sprawy jak terroryści czy koniec świata są nieistotne.Co do Nautilusa,hmm...fajna strona i wiele ciekawych spraw się tam porusza ale w morzu dziwnych,zastanawiających faktów pojawiają się również fałszywki.Daje to dowód naiwności osób tworzących to cudo vide:,,sensacyjne" zdjęcia ufo nad Polską,czyli lot dwóch sklejonych misek.Napęd widać na jednym ze zdjęć...stoi w pozycji która wskazuje że przed chwilą wyrzucił w górę ,,ufo"(odchylone ciało,ręce w tył,tak raczej nie wygląda człowiek którego zaskoczył niespotykany widok).Każdy może ocenić sam!Nie popadajcie w panikę i nie poddawajcie się taniej sensacji.Przebiegunowanie słońca zdarza się od jego początków(coś 5 lub 6 mld lat).Zajmijcie się lepiej tym na co możecie mieć jakiś wpływ:idzcie na wybory i zagłosujcie na kogo chcecie,ALE ZAGŁOSUJCIE!!!.Wasz oddany racjonalista.

ODPOWIEDZ

Dysleksja

~RT

2006-10-01 03:10:45

Na innej stronie wytknąłem autorom HotNews że napisali ,,fotona" a nie ,,fotonu" no i los mnie ukarał!.Napisałem w tekście ,,Koniec świata Pani Popiołkowa": ,,..karzdym dniem.." a powinno być ,,...każdym dniem...".Biję się w piersi i serdecznie polecam:ŻYJCIE KAŻDYM DNIEM JAKBY MIAŁ BYĆ OSTATNIM W WASZYM ŻYCIU !!!:))

ODPOWIEDZ

odp.

~red.nacz.

2006-11-18 19:27:15

jeśli weźmiemy dodatkowo pod uwagę, że edytorem 100% tekstów w HOTNEWS.pl jest 1 osoba, zaś ich autorem w 95% też ta sama osoba czyli ja... to pomyłki mają prawo do usprawiedliwień...

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę