Dodawanie komentarza

Do tematu: Heh tego się obawiałem

Komentarze do artykułu: Pluton nie jest planetą

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Heh tego się obawiałem

~Hunt

2006-08-24 17:08:19

Heh tego się obawiałem, ciekawe czy dzieci od września na fizyce będą wymieniać dalej plutona jako planete, ciekawe ile lat będziemy musieli czekać by ta informacja zagościła w podręcznikach, ciekawe przez ile lat jeszcze będziemy słyszeć że pluton to planeta, no i ciekawe ile dzieci dostanie jedynki za upieranie się że pluton to nie planeta :) ??
   
   No i płytki wysłane z Voyagerem zdeaktualizowały się :) (i w pizduch poszedł cały misterny plan, teraz obcy nietrafią do nas :D )

ODPOWIEDZ

kolego posłuchaj

~Jessie

2006-09-13 06:07:50

co Ty sobie myślisz ze nauczyciele to tępaki i neta nie maja i sa zamknęci na wszelkie nowinki naukowe? w ksiazkach bedą stare dane a nauczyciel nauczy wiedzy obecnej.

ODPOWIEDZ

Heheh

~mon!@

2006-09-14 10:38:04

A nas w szkole pani już uczy, że pluton nie jest planetą :p. I mamy na jutro wypracowanie nawet napisać na ten temat. Więc nauczyciele nie są jednak tak zacofani jak wszyscy uważamy

ODPOWIEDZ

a co do wo

~Neomex

2007-09-09 09:29:37

a co do Voyagera to oni powinli jeszcze dodac opinie ze jest to z przeszlosci zeby ci ich "OBCY" wiedzieli kiedy to bylo. A wogule ten caly "Zloty dysk" to jakas pierdola nawet niepowinnli tego wypuszczac bo przestraszza obcych.... :P (mam 13 lat i jestem dyslektykiem wiec usanujcie moje bledy)

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę