Dodawanie komentarza

Do tematu: SSSU/123/PeR:...ŁAp!Cie...

Komentarze do artykułu: UFO w Chinach?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

SSSU/123/PeR:...ŁAp!Cie...

~ŚWITaNIE?C!

2006-09-21 15:08:00

No,wreŚZcie...KAWość ZWYciężAaaaać jęła: NIE...dowiarstwo itdLe:Y...
   
    RYSSS...O,KtuRym piszę już n-TY RA-Z pOlSSSkażę b.chętnie:każdemu...
   kto ma choć odrobinę zainteresowania no i...WYobrazDniii.../?przyŚZłych!/.
   
    Raz jeszcze przypomnę więc,że gdym go w 2003r zamiarował wziąć i pokazać R.Berntowiczowi
   w Wylatowie plaNUjąc wy:JAzD...na 11.07.03r...NAGLEbę dosłowMnie rzucił FAKTaKI:
    W Głosie Pomorza z 6.7.03r.../KOD Wylatowa...COMtaGOOdkrył:67 patrz!cie...kAWA zależNOSSSć:
    1939+67=2006.../ pojawia się HOTnews:
    "W m.Rockeville w USA/sic.../ pojawił się GIGA UFOkrąg; 250 m wys!"
    Rzecz w tym...że JEST ON IDENTYCZNY w...99% z MOim jw.RYSSS...
   
    I TO...jeSSSTO% FAKT...
   =====================================
    RYSSS/Dlaczego 3xS?Z kilQ...powodów...conajmniej..3!!!1:wąż z ur.="SSS" duże BOjAaaaa:LATAM!!!
    2:OpiSUje 3 SErca...3: =StrategJA STRA...tującEGO SAM:O-LOTU...może być,że ID:O...GWIAaaaazD!/
    RYSSS...
    jest tak SSSkomPLIKOwaNY...,że o ZWiDACH.../jak i UFOkrąg!/ NOmoWA...
   
    DzięKIwłaŚNIE OOoDrAaaaaBInie WYobrazNi...emal KAŻDA RZECZdaJe się TAMmaniTUfeSSStowAaaaaĆ!!!
   
    Praktycznie KAŻDE przysłowie jak i powiedzenie takoż...
    Jest nawET...
    ZASADA...podRÓŻoWANIAaaaa po KOSSSmoSSSie!!!Znaczy/nie BEZdenneJ MO-CYC Z_BIG!/
    jaK "ET" O,Le?TAaaaa JeET!!!
   ==================================
    Najbardziej zaDUmał mnie opis...TRĄBY pow.w sąsiednim woj: 99%/też zakończonej ...GRZYBEM!/.
    PoJAWIła się niedługo potem/WYcinek sie ma.../...
   =================
    ŚpiEWAją MIster?POSTmen!/23.13 Wawa!/ A TEN...ZdNAaaaa wszak PRrrrZYszŁOŚć: jaKA???
    JAK...napisałem...:
    najpierw PŁACZ...ŚLI WA-WO!!!Ła"M"!!!:STREFA/K/T.../
    alePOTeM:
    POL SSS KAaaaaDrUje...GANG ZW EL T!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Co zresztą...TAKŻE wiDNIEJE...na Owymż RYSSS UN Q!!!!!!!!!!!!!!!!!
   ===============================
    ps:
    Dobrze więc; POSTaraM się GOWam TU wstaWIĆ...
    AGłowne PLe"M"ię...DZY?ANnie?CH mnie:
    ZobaczCIE/!!!/na UFO 30 Krągi z 2004r w Wylatowie/ www.wylatowo.pl/,COMtaMże je...
   zaaNONsował już WIOsną...tegoż rOQ/SIC.../ dorWAWśzy...się UNO raz do InterNACJI...:
    W kilQ mjsc: napisałem:
    "Jedźcie do Wylatowa 10.07.04r"...
    ZNAK...powstał właśnie w NOC 10.07.04r!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    PoOBjawieniu...ew.JUDAśzAaaaaŁAPał!eM:
    AŚZ CHAMIE...ZŁO?ty...:
    30 "SREBRrrrNIKów"...........
    a CO do ROGU...hmmmm...A.cie...JAK nadŁONii:
    Oważ PAŁECZKA...wyPIŚZ...naczy JAK "BYK"...penis!!!
    Całość/patrz na FOTO z GÓRY.../ jak...MA LOVAN:Y...: SIedzący...WÓDZ!!!
    AtryBUTem tegoż wszak: WZwiedzionY PENIS...
    Zabawne TO:
    pisząc do TAMtejszych "baDACZY"/widzieliście w 4-ce JATylKOPYTAm o WYlatowie?/
    NIEświadom 3Obrazu/!WIDAĆ dopiero ZGóry a takie FOTO powstało 17.7...SIC! z MOTOlotNi!Wtedym
   właśnie i TAMże dotarł...a FOTO pojawiło się w PRASIE kilka dni później...!/
    napisałem zDANIE:
    "...sie przySI ADAM..."/chodziło o...OGNISKO...gdzie GROMada mnie zaPRrrr./
    A TENże WÓDZ; NAG Iii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   
    ==============
    THOTAaaaalNY...cyrK:
    Wylatowo leży: 52.48...17.48.../poł.GEO!/
    THOT...egipski BÓG Mądrości...poGRYwa SE z ludzKOŚCIĄ...w grę :52.../opis z GROBU faraoNAJ z nich
   panował: RAMZES WIELKI: 67 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!/
    12.07.05r...DOKładnie tyle i mi PYKŁO...lat a pochoDNIĘ Z...17.NIEistn.WOJ!!!K-LIn...
    Do niedawna miałem 52 nRej.LI SSS TOTOnowEGO...a i CZEpiała ciSIEmniejeDEN RAaaaaZ!!!
    Np.mam FOTO z X UFORUM we Wrocławiu gdzie wiDNIEJE KOD P-towy: 52...A.a.a...KOT?KI?; 5+2="7"eM KA!
    ============
    KOMplETny zaś ŚZOK wywołało TO:
    Kiedym TAMże podjechał owegoż 17.07.04r...pod owe pOle...naTYkam się u wejścia nań na gościa prow.STRONĘ Wylatowa/cholera,leci na WAWA...: między mną niebem a ziemią...może jesTYlko SNEMoże KORONĄ???/ ;
    ZAgaWARywajem no i...NOGI sieMoje ŁUGinajOMatKO:
    TENże GADa,że :
    Właśnie zrobiliśmy FOTO z MOTOlotni no i...poJAWił sie UFOkrąg a la...;
    CZŁEK LEŻĄCY NA WZNAK z UNIEsioNYmi...ręKOM Aaaaa!!!
    ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
    Hmmmm...DOKładnie...takie i swoje FOTOjw.UNIeSIOnyMI...ręcMI...ałem WZaNADrzu!!!
    ZbladŁE"M"...
    I NIC...nie pOKAZauEM!!!
    Owyż ZNAK...TO???TO...SYNbOL...POLSKI WALCZĄCEJ...
    IDENTYCZny...POST AWioNO?Gdzie?NaGórze...CZERŃ AK OwSKIej!!! 77m/sic.../wys!!!!!!
    Usypana z GRUZU ŻYDowskiEGO...G ET?TAaaaa...mże...zm.wg.KODU WYlaTOW:A:Więc 6.7.05r
    Kazimierz Bzowski w swej internetowej ks. OPISAŁ 2x RÓŻowe UFO...bodaj z 24.06.81r!!!
    Sęk w tym,że...
    IdenTYCZNE...2x UFO...poJAWiło się k.K 17...znaczy DOMojej ŻONY:
    Zachowało się także SAM:O!!!!!!!!!!!!!!O!!!
    NOSSS...żył 62 l 6 mcy i 17 dni...ŻZona ur.62r 6 mca w mjsc. KaNo: 17...???????
    HERB NOSSSA...poJAWił się na TYCHŻE UF30kręgach!!!TUng:
    TO: SŁOŃCE I PLANETY TRZY.../patrz GURA "głowa" z 3 "koronami"-gwiazdami-planETami.../
    Amoje zdjęcie:
    WiDnieję/?/na nim...w koŚZULCE: DAVID harLeY SON.../DAR członka gr.TSzwAgra.../
    m.recyMAjąc PEŁNIĘ księżyCAaaaa...z Lewej jakoby NIEbiesKA CHMURRAaaaa doMnie podpływa...
   a po PRrrrAVEj...jaCOBY...mała CZERwonAaaaa poŚWIata nad zaciśniętą PIĄCHĄ...
    Znawcy Biblijnych zaPIeją????????????????????????
    PieJO...Qry...piejo!!!
    A KO?GUT...A BUT??? EL KAaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!NAUuuuuuuuuu...?CZY...CIEL???Ec...gOOo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
   
   
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę